Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak még olyanok rajtam...

Vannak még olyanok rajtam kívül,akik ha meglátnak a buszon vagy utcán egy csókolózó fiút és lányt,arra gondolnak bárcsak őket is csókolná valaki?

Figyelt kérdés
Ma este még 8 óra előtt természetesen láttam az utcán egy fiút és egy lányt,a lány éppen a fiú nyakát csókolgatta.Csinos is volt a lány,női szemmel lehet hogy a fiú is csinos volt nem tudom.Arra gondoltam,bárcsak nekem is lenne kivel csókolóznom.Aztán lehajtott fejjel, szomorúan sétáltam tovább az otthonom felé.

2020. nov. 21. 00:18
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
49%

A kérdésre: +1. Nem vagy egyedül kedves kérdéző.

Régebben hosszaban is kifejezetten rossz érzés volt, most viszont már nagyjából hozzászoktam, max pár másodpercre szomorodok el.

Az meg, hogy előttem egymás szájába másszanak, szívük joga. Attól még, hogy én nem vagyok ilyen téren boldog, ők lehetnek azok és nem irigylem tőlük.

Ha elengeded a párkeresés témát, márcsak minimálisan fogsz így érezni. Koncentrálj az életed más területeire, ahol klappolnak a dolgok!

23/f

2020. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

A valóságban nem szeretem ha közel vannak hozzám ilyen párok mert:


-zavarba hoz, kellemetlen

-nem akarod őket bámulni de ha túl közel vannak akkor úgyis oda fogsz nézni


Viszont a filmekben/sorozatokban szeretem őket nézni, néha csak azért mert jól néznek ki, néha azért mert bárcsak a helyükben lennék :D

2020. nov. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!