Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen össze fogok lassan...

Teljesen össze fogok lassan omlani, covid fertőzés után a családom és a munkatársaim is elfordultak tőlem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Covidos beteg voltam, 2 pozitív teszttel, végül 21 nap után “szabadultam”. Nagyon nehéz volt már lelkileg a karantén is, a családom annyival támogatott hogy hozott enni-inni, ami persze nagyon fontos, de lelkileg szinte semmilyen szempontból...és sok “barát” is elfordult tőlem, az első napokban még kerestek, beszélgettünk, de szépen lassan sok lekopott (mind olyan aki mellett én mindig ott voltam amikor bajban voltak..de mindegy).

A munkatársaim sem foglalkoznak velem, elkerülnek, ha lehet távolságot tartanak tőlem. Karantén alatt sem igazán érdekelt senkit hogy vagyok.

Érdekes hogy komolyabban végig csak 1 ember foglalkozott velem, pont akitől nem is vártam volna, de éppen ezért esett olyan jól, hiába csepp a tengerben..csak ezzel együtt fel is kavart, mert ő az exem, akivel jó ideje nem vagyunk együtt, de nekem még mindig vannak érzéseim iránta.

Nagyon rosszul érzem magam most lelkileg, egyrészt a volt barátom miatt is, tényleg felforgatott most bennem mindent, azt mondta legyünk barátok, és nem is volt rossz a kapcsolatunk szakítás óta, de most 3 hétig szinte folyamatosan kontaktban voltunk és mindig ő keresett, hívott írt...ezt pedig nem tudom hova tenni..

A másik pedig hogy a családom és a munkatársaim szinte lenéznek, leprásként kezelnek. Nagyon magányosnak érzem magam.

Hogyan tudnék kilábalni ebből?

23/L



2020. dec. 5. 13:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Munkatársaim tőlem sem kérdezték meg, hogy hogy vagyok az alatt a 2 hét alatt. Pedig munkahelyi teszt során derült ki hogy pozitív vagyok. Sőt, nálunk ha valaki pozitív lett, ment a mutogatás a másikra hogy biztos ettől meg attól az embertől kapta el. Undorító.
2021. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!