Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyre közelebb kerülök, az...

Egyre közelebb kerülök, az öngyilkossághoz. (?)

Figyelt kérdés

Jelenleg 25 vagyok, az öngyilkosság gondolata már tini korom óta velem van.

Egyszerűen nincs értelme az életemnek, eddig csak az tartott életben, hogy legyen elég pénzem, állásom amit szeretek. Ezek már megvannak, de ami értelmet adna az életemnek, egy szerető partner az hiányzik.

Utálom az embereket, a többség hazug és felszínes. Nem akarok egy bolygón élni ilyen emberekkel. Én mindig törekedtem, hogy jó ember legyek, így lettem felnevelve. Nem szoktam hazudni, és nem szoktam haragot tartani sem. Tudom, hogy mindenki hibázik és hogy senki sem tökéletes, hajlandó vagyok megbocsájtani bárkinek, akin látom, hogy tényleg őszintén megbánta tettét. Ez a világ teljesen leszív, nem akarok önző lenni. Mindenki annyira önző. Most egy nagyon gyenge pillanatomban vagyok megint, ilyenkor mindig elveszítem a célt és egyre közelebb kerülök az öngyilkossághoz. Én is önző leszek és megölöm magam, holott, nekem korántsem volt olyan rossz gyerekkorom mint sokan másoknak. Csakis azért nem öltem még meg magam, mert nincs egy éles lőfegyverem, de a kéznél levő módszerek egyre csábítóabbak. Nem félek a haláltól, megváltásként gondolok rá. Pár hónapja a szívemet is összetörte a lány akit szerettem, az is csak hozzátett a gyűlölethez. Nem tudok normális lányt találni sem. Kiben lehet megbízni???

Miért akarok segíteni az embereken, miért akarok jó ember lenni, amikor csak hátbaszurnak... Nincsenek barátaim sem, akik voltak sem voltak igaz barátok. Csak ki akartam írni magamból, de csak szarabbul vagyok... Tudom, hogy mi miért történik, de nehéz elfogadni. Fel akarom adni.



2020. dec. 6. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Welcome to the club. Én igazából csak egy megoldást tudnék kitalálni, hogy elköltözöm Kanadába vagy Skandináviába, ahol az emberek barátságosak. A magyar mentalitás kikészíti az embert. Ez most a célom, de igazából ja, könnyebb lenne az öngyilkosság.
2020. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

Ne add fel. Volt egy célod: tini korod óta csak az tartott életben, hogy legyen elég pénzed és munkád. Látod, milyen kár lett volna véget vetni az életednek? Hiszen azt a célodat már elérted!

Tűzz ki magadnak egy következő célt, és dolgozz érte, ez is összejön! De itt már nem elég, ha "keményen küzdöl", sokszor jobb, ha csak nyitott szemmel jársz, és figyelsz!! Nem kell naponta minden eléd kerülő "lehetőséget" megrohanni, várd meg, míg szíved jelzi, hogy a síma, hétköznapi ismeretségből valami komolyabb is alakulhat. De ehhez menni kell társaságba, vagy éppen a munkahelyen légy nyitott, kedves, mosolygós. Szóval éld az életet!! És eszedbe se jusson ilyen komor gondolatokkal foglalkozni!

2020. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

A szerelmi bánat már csak ilyen.

Jön ez a nincs értelme semminek

világvége hangulat.

Szerintem nincs éber akit ne ért volna csalódás.

Ha mindenki leölte volna magát?

2020. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Mintha csak rólam beszélnél.. Ha lenne egy pisztolyom én tuti lelőném magam. Mert a többi öngyilkos módszer nagyon félelmetes. Nem akarok szenvedve meghalni kínok között. Egy golyó a fejbe hamar elmulasztaná minden fájdalmam.

24 éves nő vagyok. De a világon minden szar megtörtént már velem. Az apám egy alkoholista volt meghalt. 16 éves korom óta ide oda hajigált a családom senkinek nem kellettem megerőszakoltak 16 évesen [szűz voltam] . Utánna volt hogy koraboltak az utcán. Be akartak húzni a vasút pályaudvaron a férfi wcbe ott nem tudtak megerőszakolni mert egy nő segítséget hívott. Lecsúsztam mentálisan. Depressziós lettem és felvágtam az ereimet.

A szüleim úgy csináltak mintha mi se történt volna.

Az apám terrorizált továbbra is.

Mostmár rohamaim is vannak amik néha a semmiből elkapnak. Az életem romokban hever. Kilátástalan kapcsolatra mindenre. Pedig csinosbak tartom magam de ez az egyetlen erényem. Semmi másom nincs csak ez. Ez miatt bántottak mindig. Ha nem lennék az talán nem akartak volna megerőszakoni.

Nemis igen megyek már sehova. A munkámat feladtam. Mindig megkapom hogy nem is vagyok én beteg csak nem akarok dolgozni. Nem dolgozni nem akarok hanem élni.

2020. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Ne nyavajogj, próbálkozz még, de ne legyél naiv.
2020. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Ne áltasd magad. Pláne ne legyél már ilyen toketlen.. Ha te ilyen jó vagy, a vilag meg ennyire szar , tedd jobbá!


Ha produktív és pozitív személy lennél, vonzanál magadhoz hasonlóakat, barátként, parkent is.

2020. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem érdemes túl sokáig ezen gondolkozni, mert megjön hozzá a kedved.
2020. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Fogadd el azt, amilyennek látod a világot, akármennyire is nem tetszik. Az ellenállásod, el nem fogadásod visz egy ilyen szenvedő spirálba.
2020. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Szia. Én hiszek benne, hogy van Isten az égben, aki értelmet ad az életünknek és lelki békét ad. Fordulj Hozzá. A világ pusztulásra van ítélve, ha valaki világi dolgokat hajszol azzal nem tudja megmenteni az életét. Én is azt hittem, hogy az fogja megoldani az életemet, ha jön egy lány, de belegondoltam és az az igazság, hogy bármit is szereznék meg itt a földön, minden elmúlik. Én drukkolok neked, akár írhatsz privátban is.


Az egyessel meg én is egyetértek. A magyar mentalitás tényleg kikészíti az embert.

2020. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
jézusom négyes, akkor húzz bő ruhákat és járj úgy utcára, mert velem nem fogod elhitetni, hogy egy Palvin Barbi vagy! :D És menj el dolgozni, mert élősködni gáz, akkor már inkább tényleg légy öngyi...
2020. dec. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!