Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyre közelebb kerülök, az...

Egyre közelebb kerülök, az öngyilkossághoz. (?)

Figyelt kérdés

Jelenleg 25 vagyok, az öngyilkosság gondolata már tini korom óta velem van.

Egyszerűen nincs értelme az életemnek, eddig csak az tartott életben, hogy legyen elég pénzem, állásom amit szeretek. Ezek már megvannak, de ami értelmet adna az életemnek, egy szerető partner az hiányzik.

Utálom az embereket, a többség hazug és felszínes. Nem akarok egy bolygón élni ilyen emberekkel. Én mindig törekedtem, hogy jó ember legyek, így lettem felnevelve. Nem szoktam hazudni, és nem szoktam haragot tartani sem. Tudom, hogy mindenki hibázik és hogy senki sem tökéletes, hajlandó vagyok megbocsájtani bárkinek, akin látom, hogy tényleg őszintén megbánta tettét. Ez a világ teljesen leszív, nem akarok önző lenni. Mindenki annyira önző. Most egy nagyon gyenge pillanatomban vagyok megint, ilyenkor mindig elveszítem a célt és egyre közelebb kerülök az öngyilkossághoz. Én is önző leszek és megölöm magam, holott, nekem korántsem volt olyan rossz gyerekkorom mint sokan másoknak. Csakis azért nem öltem még meg magam, mert nincs egy éles lőfegyverem, de a kéznél levő módszerek egyre csábítóabbak. Nem félek a haláltól, megváltásként gondolok rá. Pár hónapja a szívemet is összetörte a lány akit szerettem, az is csak hozzátett a gyűlölethez. Nem tudok normális lányt találni sem. Kiben lehet megbízni???

Miért akarok segíteni az embereken, miért akarok jó ember lenni, amikor csak hátbaszurnak... Nincsenek barátaim sem, akik voltak sem voltak igaz barátok. Csak ki akartam írni magamból, de csak szarabbul vagyok... Tudom, hogy mi miért történik, de nehéz elfogadni. Fel akarom adni.



2020. dec. 6. 17:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10


Mért van erre szükség?

2020. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11: mert csak sajnáltatod magad.
2020. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!