Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Muszáj lesz öngyilkossággal...

Muszáj lesz öngyilkossággal végződjön, vagy megoldható?

Figyelt kérdés

Magányos vagyok. És elmondhatatlan érzések kavarognak bennem.. A gondolataim nem hagynak élni. Igazából nem is akarok élni. Annyira mélyponton vagyok, úgy érzem nem tudok ebből kimászni sehogysem. Senki nincs mellettem, soha nem is volt. Nincs akinek elmondjam, hogy mi bánt. Igazából még én sem tudom igazán, teljesen össze vagyok zavarodva és depressziós vagyok. Sokszor megfordul a fejemben az öngyilkosság, de sajnálom a szüleim meg a testvérem. Ők szeretnek engem, de sajnos nincsenek mellettem jelenleg. Én már nem bírom tovább.. Ez a magány megöl, mégsem találkoznék legszívesebben senkivel többet soha. Annyira eltávolodtam mindenkitől.. És folyton úgy érzem el szeretnék tűnni örökre a földről, ennek pedig csak egy módja van.

Nincs pénzem pszichológust fizetni, pszichiátriára pedig nem akarok kerülni. Őszintén, nem is tudnék most senkivel semmiről sem beszélni már. Annyira el idegenedtem az emberektől, mintha ellenség lenne mindenki számomra.. És az a borzasztó fájdalom amit nap mint nap át kell élnem..

Valahol mélyen már döntöttem az élet és halál között, de félek is. Legbelül már rég halott vagyok egyébként :) nem is tudom miért írom ki ide ezt a kérdést, hisz senki sem tudna segíteni. Csak egy elb@..ott szeretethiányos, depressziós sz*r vagyok. Tényleg nem tud már segíteni senki, és szerintem az öngyilkos emberek mind így éreztek/éreznek mint én most.. Hogy senkire sem számíthatnak, és mindennek VÉGE. Mindegy is, csak kiírtam magamból ami bánt, de ennyi. 16 L



2020. dec. 8. 23:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
Örülj neki. Többesben se sokkal jobb.
2020. dec. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%

Azta .. Mintha én írtam volna .. Csak én már figyelemre sem vágyom .. Csak azt akarom, hogy hagyjon mindenki a fenébe és felejtsenek el .. Nekem sincs senki, akit érdekelnék, de már nem is akarom .. Csak zene be világ ki és dögöljek meg .. Úgyse kellenék erre a kicseszett világra .. Fölösleges vagyok, meg se kellett volna születnem, mindenkire a bajt hozom, egy rohadt szar vagyok .. Nincs értelmem, hogy itt maradjak .. Persze mindenki azt mondja, hogy ez hülyeség, biztos hiányoznál vkinek, a francokat, titokban mindenki, aki ismer és ismert valaha örülne, hogy egy qva nagy gonddal kevesebb ..

Na pá .. 19/L

2020. dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan éreztem magam, mint Te, ennyi idősen. Tarts ki, én gondolok rád és szívből kívánom, hogy rendbe jöjjön az életed. ♥️
2020. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ez elmúlik. De ezért tenned is kell. Menj olyan közösségbe, ahol rászorulók vannak, hogy egy kicsit kiláss a saját nyomorodból. Elképesztően fiatal vagy még a halálhoz, és hidd el, vár még rád sok sok barátság, ha tovább tanulsz, sok sikerélmény, kudarc is, de erre fel kell készülnöd. Mindig kell tovább menni, lesz még szerelem, sok sok nevetés, családalapítás, ha úgy alakul és minden el fog törpülni amit most érzel. Ez csak egy rossz fejezet lesz az életedben.
2020. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Röviden mondom: a te korodban nagyon sok embernek vannak ilyen gondolatai, életkori sajátosság, csak nem beszélnek róla. Lehet, hogy az az osztálytársad, akit valamiért irigyelsz, mert kívülről fényesnek látszik az élete, pont ugyanerre gondol. Tarts ki!
2020. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!