Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha sokat gondolok arra,hogy...

Ha sokat gondolok arra,hogy régen minden jobb volt,kevésbé leszek boldogtalan?

Figyelt kérdés
Sokat gondolok a régi időkre.Amikor még életvidám,pozitív felfogású ember voltam.És jobban is néztem ki mint most.Sok lánnyal megismerkedtem,soknak udvaroltam,nem féltem őket leszólítani,élveztem a csajozást.És ha el is utasítottak,nem volt harag,Jó maradt a kapcsolatom velük.Hiányoznak a régi idők.Hiányzik a régi személyiségem is.Sokat gondolok a múltra,így talán könnyebben elviselem a jelent.

2020. szept. 8. 00:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és nem tartom már egyikőjükkel sem a kapcsolatot.Nem is akarom felkeresni őket,maradjak meg úgy az emlékezetükben mint egy jó fej srác.
2020. szept. 8. 00:34
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy még boldogtalanabb leszel,mert tudadosítod magadban,hogy régen milyen jó volt most pedig milyen rossz.
2020. szept. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 régen tényleg jobb volt minden,legalábbis az én életemben.Nem gondoltam volna hogy egyszer vége lesz.Nem gondoltam volna hogy egyszer magányos leszek.A barátok,haverok eltűntek,a lányok akiket akkor ismertem élik az életüket.Talán néha gondolnak rám.
2020. szept. 8. 00:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Értelek.Sajnos sokan vannak ugyanígy.
2020. szept. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 igen,változnak a dolgok.Azt hittem mindig élvezni fogom az életet.Bulizás,csajozás,lógás a haverokkal,mindennaposak voltak.
2020. szept. 8. 00:47
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt h ilyen lettél?
2020. szept. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A jelenkori xarból kell kihozni a lehető legtöbbet, hogy az a korábbi jó érzés fennmaradjon.
2020. szept. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont ellenkezőleg gondolom. Minél többet gondolsz a régi szép időkre, annál keservesebbnek fogod látni a jelened. Ahelyett, hogy a múltba vágyódnál vissza, kezdj el dolgozni a jelenedben, hogy a jövőd ugyan olyan jó legyen, mint a múltad volt.
2020. szept. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A regi onmagad es a mostani is te vagy.

Nekem ugy tunik, hogy a te problemad foleg a kinezetedbol es az ebbol eredo onbizalomhianybol fakad.

Tehat.

Mit teszel a kinezetedert? Jarsz edzeni? Igyekszel karban tartani magad?

Elmeletileg a ferfiaknak jot tesz a kor.

Egyebkent az, hogy mindenki eli az eletet, az normalis. A “lanyoknak” valoszinu mar ferjuk,csaladjuk van, tehat ertheto hogy nem fognak egy random regi ferfiismerossel logni....

Miert nem jarsz olyan tarsasagba, ahol hozzad hasonlokkal talalkozhatsz?

2020. szept. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jártam már én is ebben a cipőben, és hidd el: te is rá fogsz jönni, hogy bármennyire is kellemes és biztonságérzetet adó érzés a régi emlékeken csüngeni, attól azok még sosem jönnek vissza. Úgyhogy hosszútávon felesleges ezekbe menekülnöd, mert értékes időket vesztegetsz el. Amit mondjuk arra is használhatnál, hogy belevágj valami új dologba az életben, ami lehet, hogy hasonlóan szép emlékekkel ajándékozna meg.

Én is 3-4 évet nosztalgiázgattam el az életemből, amíg végre rájöttem erre, de legalább rájöttem.

Te azért lehetőleg ne várj vele ennyi ideig.

2020. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!