Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom mit csináljak?

Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy mostanában nagyon magányos vagyok és depressziósnak érzem magam.Néha vannak öngyilkos gondolataim is.Az a legrosszab hogy nincsenek barátaim akivel bármit megtudnák beszélni vagy akinek ki önthetném a lelkem,akire mindig számithatnék.Próbáltam ismerkedni,barátkozni kapcsolatokat ki alakitani de egy idő után meghalt a beszélgetés.Mit csináljak?
2020. dec. 17. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Család, rokonok? Gondolom nincs munkád, hogy esetleg ott beszélgess a munkatársakkal..?

Vagy... Megannyi ismerkedős csoport van akár a facebookon, lépj be es beszélgess. Bátran!

Legyél nyitott, és ne beszéld be magadnak, hogy te most nagyon depis vagy, hanem győzd ezt le.

Legyél életvidám, akkor is, ha kilátástalan most az élet, a negatív embereket kerülik az emberek, a pozitív, jókedélyűek viszont vonzzák egymást.

Amúgy, ha ez vigasztal, télen valahogy mindenki kimerült, depis egy picit. Ez egy ilyen időszak sokak életében,nálam is hasonló a helyzet, de ezen is túl leszünk, nem szabad feladni.

Csak pozitívan.

2020. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dolgozol? vagy iskolás vagy? család, tesódi vannak? jársz valamilyen közösségbe?


Nekem is fontos, hogy emberek vegyenek körül. Viszont én nagyobb családban élek, vannak unokahugaim és -öcséim. Meg egy vallási közösséghez tartozom, ahol jól érzem magam.


Nem tudom neked milyen lehetőségeid vannak de egy átlag embernek szüksége van társaságra.

2020. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
" próbáltam ismerkedni..." Próbáld tovább, nem rosszindulatból mondom. Be kell íratkozni tanfolyamra, tánciskolába, kutyakiképzésre, vagy akármi. Új társaságokban születnek új kapcsolatok.
2020. dec. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!