Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csinál egy velemkorú fiatal?

Mit csinál egy velemkorú fiatal?

Figyelt kérdés
26 vagyok, a jelenlegi hobbimat feladtam, nem akarom részletezni hogy miért. Ez 1 hónapja történt, azóta a minimális szabadidőm (hétköznap napi 2-3 óra) dögunalmasan telik. Kollégáim mondták hogy ismerkedjek másokkal, játsszak a gépen, nézzek sorozatokat, de egyik sem jön be. Életunttá váltam. Mit csinálnak az emberek ennyi idősen?
2020. júl. 21. 20:01
 1/8 anonim válasza:
100%

A munkatársaid tanácsain kívül: mozgás, mozi, koncert, kocsma, buli, színház, olvasás, háziállattal foglalkozás, valami kreatív tevékenység, mondjuk festés... hirtelen ezek jutottak eszembe.


23/L

2020. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoznak/tanulnak, valaki a kettőt egyszerre, gyűjtenek valamit, a hobbijukra koncentràlnak, sportolnak, pasiznak/csajoznak, buliznak vagy esetleg aki már ilyenkorra elköteleződött a családjával foglalkozik.

Sportra nem gondoltál? Túra, horgàszat, mágneshorgàszat, kondi, futás, vagy ilyesmi?

2020. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gépen játszás: keress esetleg a játékok között hátha megtetszik valami. Nem csak a csgo, fornite, pubg léteznek. Én fiatalabb koromban évekig nem játszottam és csak felnőttként kattantam rá igazán amikor végre lett szabadidőm mert nem kellett tanulni. Azonkívül társasklubba járás pl. Ismerkedni nem szeretek.
2020. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Én a párommal élek, hétköznap kb napi 5-7 óra szabadidőnk van. Amiket szoktunk csinálni:

- videojátékok (mostanában leginkább Starcraft vagy Mortal Kombat)

- társasjátékok, kártyajátékok

- kirándulás, túra

- sorozatok, filmek

- olvasás

- kertészkedés

- barkácsolás

Hétvégente, mikor több időnk van akkor még több túra, színház, múzeum, koncert, stb.

26n

2020. júl. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

4

Vagy nem dolgoztok 8 órát vagy nem aludtok 8 órát. Különben számszakilag se jön ki, akkor se, ha reggel csak rohantok el.



Nekem is 2-3 óra időm van munkaidő után. Ha irodában kell lenni, 6-ra hazaérek és 9:30-kor már aludni kellene, de a bioritmusom 10-kor már amúgy is kívánja az alvást.

Én sportolok (otthon torna, lakótelepen futás, úszás, néha felmászás barátokkal, kb ezek).

Szeretek főzni, rajzolni, fotózni, színezni, de ezekre mind nincs energiám.

Sajnos tanulnom kell.

Találkozom barátokkal is, de ritkán. Egyfelől magamnak való vagyok és a tanulás így is leterhel. Másfelől a barátaimnak is megvan a maga munkája, párkapcsolata, ilyenkor egyre több helyen gyereke is. Szingli vagyok, ami ilyen szempontból nehéz. Ha lenne párom, vele mehetnénk ide-oda, de úgy, hogy barátokat kell levadászni, nehezebb.


Örülnék, ha lenne időm érdemben punnyadni is, ami azt jelentené, hogy a neten olvasgatnék az érdeklődési köreimben, esetleg filmezés, játék a telefonon, de néha csak kinéznék a fejemből.


27N

2020. júl. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

Én 8 órát dolgozok, párom 9-et. Hétköznapokon tényleg nem alszunk 8 órát, csak 7-et, mi ezzel a gond? Bőven elég.

6-kor kelünk, párom 7-16-ig dolgozik, én 8-16-ig, péntekenként rövid napom van. Legkésőbb 5-kor otthon vagyok (vagy otthonról dolgozok, és akkor 16 órakor otthon vagyok és végeztem a melóval), párom mindig korábban ér haza, neki pár percre van a munkahelye.

Tehát nagy átlagban 17 órától olyan 23 óráig otthon vagyunk és ráérünk. Néha van hogy hamarabb végzünk vagy tovább maradunk fent, néha van hogy közbejön valami, ezért írtam 5-7 órát.

Miért ne jönne ki?

2020. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, #5-nek ment. :)
2020. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Netflix + VPN.


Alapból jó a Netflix, csak magyar ip-vel kb feleannyi videót tudsz megnézni, a mi internetünk meg nagyon rossz, semmilyen vpn-t nem bír el, úgyhogy lemondtam az egészet.


Amazon Prime is érdekes lehet, bár a Grand Tour részeket le tudod vadászni internetről, a többi meg nem érdekes.

2020. júl. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!