Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki úgy dönt,hogy leszólít...

Aki úgy dönt,hogy leszólít egy lányt az utcán,vagy bevásárlóközpontban,mit mondjon a lánynak a köszönés után?

Figyelt kérdés
Megy a fiú az utcán,jön vele szemben egy lány,megállítja,köszön neki,eddig rendben.De mit mondjon utána a lánynak,hogy az ne hagyja faképnél?Mit mondjon hogy a lány ne akarja lerázni?

2020. dec. 31. 15:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ha ismeri a lányt semmi gond,de egy idegen lányt leszólítani és beszélgetést kezdeményezni vele nem egyszerű.
2020. dec. 31. 15:31
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Az igazat. Szia, bocsi hogy ismeretlenkent leszolitottalak de jol nezel ki/tetszik a hajad, stilusod blabla. Lenne kedved valamikor beulni valahova, adj elerhetoseget. Hello, szia.


Nem kell tulbonyolitani.

2020. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 egyből dicsérjem meg hogy szép?Nem ijesztem el azzal?
2020. dec. 31. 15:36
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Én lányként nem ijednék el, de inkább azt mondd hogy tetszik a stílusod/szimpatikus vagy.
2020. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

szia. bocsi, h csak így idejövök, de nagyon aranyos vagy. lenne kedved ismerkedni? megadod snaped, instád, stb?

ennyi kb.

2020. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem is egyből őszintén el kell mondani miért mentél oda hozzá mivel egyből kiszúrják ha bizonytalankodsz vagy nem a tárgyra térsz és akkor egyből negatív benyomást keltesz.

De ez még nem a sikert garantálja csak növeli az esélyeket.

Lehet hogy valamilyen oknál fogva teljesen őszinte vagy és valamennyire bejössz neki de még is leráz csúnyán fogalmazva, ennek számtalan oka lehet ezt nem tudhatod hogy miért tette. Ezért úgy kell tovább állni ha nem jártál sikerrel hogy nincs vesztes és hibás miért lenne. :)

Csak őszintén szerintem az a leg célra vezetőbb.

2020. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#4 mondjam neki hogy szimpatikus amikor nem is ismerem?Elképzelem a szituációt,ahogy sétál egy lány, egyszercsak odalép hozzá egy idegen fiú és azt mondja szimpatikus vagy.Erre szerintem 10-ből 9 lány azt fogja mondani hogy bocs nem ismerkedem és már ott sincs.
2020. dec. 31. 15:46
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
csak egy példát írt a válaszoló. maradj a stilusnál akkor. Vagy bárminél ami megfog.
2020. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Mikor úgyis tudjuk, hogy csak a segge tud megfogni, tehát ezért nem szerencsés idegenhez odalépni. Mert bármit mondasz, az a lényege, "feltűnt, hogy dugható vagy".
2020. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
10-ből 9 lány amúgy is azt fogja mondani, mert a többségük nem szeret utcán ismerkedni.
2020. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!