Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki úgy dönt,hogy leszólít...

Aki úgy dönt,hogy leszólít egy lányt az utcán,vagy bevásárlóközpontban,mit mondjon a lánynak a köszönés után?

Figyelt kérdés
Megy a fiú az utcán,jön vele szemben egy lány,megállítja,köszön neki,eddig rendben.De mit mondjon utána a lánynak,hogy az ne hagyja faképnél?Mit mondjon hogy a lány ne akarja lerázni?

2020. dec. 31. 15:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az utolsónál van a pont: tök mindegy, mit mondasz, mert senki nem szeret vadidegenekkel ismerkedni, szóval valószínűleg le fog rázni. :D
2020. dec. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ahogy 10-es mondja. Egyébként ezt is lányoktól hallottam már több helyről: ha te is szimpatikus vagy neki, akkor azt is mondhatod, hogy "kő kóla?!", s úgyis azt mondja majd, hogy "kő'!", de ha te nem tetszel neki, akkor hót mindegy, hogy mivel indítasz, úgyis elhajt. Lényeg a lényeg, hogy ne stresszeld túl, tényleg jó az, hogy "szia, szimpatikusnak tűnsz, bla bla", amit már írtak előttem, bőven jó lesz, mert ha te is szimpatikus vagy neki, akkor jó lesz, ha meg nem vagy az, akkor hót mindegy.
2020. dec. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem az utolso par kommentelo nagyon messze all a valosagtol.


Az utcan leszolitas nem meriti ki az ismerkedes fogalmat..nem fogtok egybol beulni valahova, hogy elmeseljetek az elettorteneteket. Par perc aztan elvalnak utjaitok.


Ez a kő kola? Kő! Is eleg primitiv. Valami zsákfaluban kèt amöba kozott biztos igy zajlik a parbeszed de egy valamire valo nő nem fog bármilyen kèrdèsre benedvesedni majd a karjaba dölni.


Na mindegy...

2020. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
20%
13: nem, de attól függetlenül senki nem szereti ha utcán leszólítják. Főleg azzal hogy add ide az összes elérhetőségéd mert dughatónak nézel ki.
2020. dec. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
hozzám már jöttek oda és volt, akivel kapcsolat lett, meg később barátság, netes kapcsi, de olyan is, akiket elzavartam, mert annyira bunkók voltak. Általában az esély megadom mindenkinek, aki bejön, meg normális, ha éppen nincs barátom
2020. dec. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
En is ugy jottem ossze a baratnommel, hogy az utcan leszolitottam.
2020. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám egyszer úgy jött oda egy fiú, hogy "Szia, ne haragudj, de tetszel, lenne kedved beszélgetni?"

Nem gondoltam róla semmi rosszat, igaz akkor éppen nem volt kedvem ismerkedni, de azért megköszöntem, hogy volt bátorsága odajönni és elváltak útjaink.


Volt olyan is, hogy találkoztam valakivel, aki az utcán szólított le, nem lett belőle semmi komoly, de elsőre szimpatikus volt, ezért emailt cseréltünk és találkoztunk.

2021. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!