Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Segítség! Online vegzálás...

Segítség! Online vegzálás miatt az öngyilkosságot fontolgatom. Mit tegyek? Adjatok valami tanácsot!

Figyelt kérdés

Korábban kiírtam egy kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

Amire ma kaptam egy mocskos, undorító választ (14:13-kor) és már 1,5 órája folyamatosan bőgök és verem a falat, mert alapból az utóbbi években minden egyes napom gyötredelem és kudarc kudarc hátán ami egyre csak rosszabb. Súlyos depresszióban vagyok, nincs munkám, semmi kapcsolatom és napok óta azon gondolkozom, hogy érdemes lenne magammal végezni vmi módon. Nem tudok kihez fordulni, senki nem értene meg és még online is folyamatosan mocskolnak, amit már nem tudok elviselni lelkileg. :(



2021. jan. 2. 16:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#10: Mi az a lélekbúvár? Pszichológusra gondolsz vagy pszichiáter?
2021. jan. 2. 18:07
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá, csináld.

Gondolom anyádékon élősködsz. Ha változtatni szeretnél elmennél dolgozni akár a boschba is. Ja te túl előkelő vagy hozzá?

Más diplomával elmegy, ha nincs jobb. Átmenetileg. Utána lépnek.

2021. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!