Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van így?

Más is van így?

Figyelt kérdés
Közel 17 évesen még mindig nem volt normális kapcsolatom. 1 volt 2 hétig és annyi. Körülöttem szinte mindenkinek van szerelmi élete, csak nekem nem. Ráadásul biszex is vagyok:D. Egyik már a 7. vagy 8. kapcsolatánál jár, annak is volt már 3 barátnője, az majdnem 1 éve komoly kapcsolatban, ez megint majdnem 1 éve távkapcsolatban, x-nek most lett palija, y-nak alakulóban, nekem meg sehol semmi. Én ha próbálkozok a srác meleg, vagy gyökér, vagy nemtudom. Legutóbb egy lánynál kezdeményeztem és az meg összejött az exével. Még itt gyakorin is, néhány levél után elhal a beszélgetés. Utcán meg szoktak nézni, és tudtommal nem utálnak az emberek, szóval nem tudom mi van. Létezik hogy ilyen szerencsétlen vagyok? (amúgy nőnemű élőlény vagyok)

2021. jan. 4. 15:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Van
2021. jan. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!