Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől lehetek mostanában...

Mitől lehetek mostanában ennyire befelé forduló?

Figyelt kérdés

Az a különös, hogy nem érzem magamat egyáltalán szomorúnak, sőt. Imádom a munkámat, alig vártam a mai napot, szabadidőmben is szuperül le tudom kötni magamat, élvezem a hobbijaimat. Bár tény, hogy a barátommal jelenleg nem tudunk találkozni a vírus miatt, de egyébként minden rendben van, és sokat telefonálunk.


Mégis annyira nincs kedvem emberi társasághoz. Ma is a kollégáimmal valahogy nem éreztem jól magamat, otthon a családommal sem annyira, mert az volt bennem, hogy lehet, hogy inkább lennék egyedül. Introvertált vagyok alapból is, de ennyire azért nem.


Szerintetek ilyesmit mi okozhat?


2021. jan. 4. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Én extrovertált vagyok, mégis vannak időszakok ahol picit elegem van az emberekből. Én nem társítok hozzá nagy magyarázatot, idővel elmúlik.
2021. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!