Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányom csak akkor fog...

A magányom csak akkor fog megszűnni,ha összejövök egy nővel?Ez az egy gyógyszer van a magányra?

Figyelt kérdés
Pár éve egy olyan munkahelyem volt,ahol sokan dolgoztunk.Sok munkatárssal jó volt a kapcsolatunk,sok lány is dolgozott ott.Viszont munkaidő leteltével mégis szomorúan,magányosan ballagtam haza az üres lakásba.Az lehetett a gond,hogy nem jöttem össze egy lánnyal sem?Hogy beszélgetésen kívül egyikkel sem jutottam tovább?

2021. jan. 5. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most az a kérdés, hogy magány akkor szűnik meg, ha nem vagy magányos? Igen. De mai internetes világban aki nem tud ismerkedni (magától), azon hogy segítsünk? Nem tudunk rálökni egy nőre, ha te magad nem teszel semmit. Gyúrjál, képezd magad, legyél fittebb, okosabb, és vonzó leszel majd valakinek a szemében. Lehet, hogy nem álmaid nője lesz az első partnered, de keresgélni kell folyamatosan, és egyszer csak majd jön az igazi.
2021. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 az volt a kérdés,hogy ez az egy kiút van a magányból?Ha lesz egy nő,akivel összejövünk,akivel mindennap találkozunk,akivel mindennap felhívjuk egymást,akivel mindennap szexelünk?
2021. jan. 5. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem csak romantikus kapcsolatok léteznek. vannak barátzságok is yknow. lakótárssal, szomszéddal is lehet barátkozni.
2021. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szingliként se voltam soha magányos. Ott volt a családom, a barátaim, a különböző hobbi közösségeim, a levelezőtársaim, a kollégáim, stb. Imádom a barátnőmet és sokkal jobbá tette az életemet, de előtte se voltam magányos. Nem csak a párkapcsolat létezik.

25/F

2021. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!