Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elegem van már az egész...

Elegem van már az egész életből.Mit tegyek? /N

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem sok mindent értem el az életembe,nem vagyok semmibe jó és ügyes.Nincsnek sikereim.Ugy érzem hogy az embereket valamilyen oknál fogva de tudat alatt taszitom őket magamtól.Már nagyon sok emberell próbáltam barátkozni mindegyik két mondat után eltünik és nem ir vissza pedig próbálok igyekezni.Igazából ugy érzem hogy hiába próbálok küzdeni és próbálok tenni az álmaimért vagy ha bármihez neki fogok semmiben sincs sikerem,sokszor már ugy érzem magam mint aki el van átkozva.Úgy érzem hog minddenki csak átnéz fölöttem és senkit sem érdeklek igazán,fölösleges vagyok a világban.Egyszerüen nem tudom mit csináljak,de már nagyon sokszor gondolok arra hogy olyan jó lenne már meghalni és eltünni.Mostanában sokat gondolok az öngyilkosságra és hogy már elfáradtam lelkileg és hogy amik vannak álmaim és terveim ugysem fogom tudni soha megvalósitani mivel egy szerencsétlenség vagyok.Tudom hogy egy kicsit hosszúra sikerült de legalább ki irtam magamból ami bánt mivel hogy nincs nagyon akivel megbeszélhetném a próblémáim.Köszönöm aki elolvasta.

2021. jan. 15. 15:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
66%

Lehet csak még nem találtad meg amiben sikeres lehetnél, olyan nincs hogy semmiben nem vagy jó. Vagy csak te nem tartod magad jónak és körülötted sincs senki aki értékelne.

Hány éves vagy?

Sajnos sok az olyan ember aki egy-két mondat után eltűnik ha te nem szórakoztatod őket.

Hol szoktál ismerkedni?

2021. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Hát ezt én is sokszor tapasztaltam már, hogy az itteni emberek eltűnnek egyik pillanatról a másikra. És én is elgondolkodtam, hogy nem velem van-e a baj. Egyébként átérzem amit írtál, és is hasonlóan vagyok, bár én már végleg kiábrándultam mindenből. Ezt vedd szó szerint :D.
2021. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Általában itt szoktam ismerkedni.
2021. jan. 15. 15:17
 4/32 anonim ***** válasza:
72%

Biztos van valaki, akit érdekelsz / akit érdekelnél, csak észre kéne venni őt.


Nem kell sem különlegesnek, sem sikeresnek lenned ahhoz, hogy boldog legyél. A legtöbb ember teljesen átlagos és meg is tud békélni ezzel.

2021. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
46%

Pedig itt csak hülyék vannak.

Így már nem is csoda ha ilyenek a kapcsolataid.

2021. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%

‘Altalaban itt szoktam ismerkedni.’

Szerintem meg is van a valasz.😀

2021. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerencsétlenség vagyok, de úgy gondolom egy kapcsolattól az nem változna meg. Én már beletőrődtem a magányba, ha valaki is akarna valamit (amúgy azt kétlem 😀) ahhoz sem közelednék. Azért 10 év magány, az 10 év. Erre szokták mondani, hogy így jártam.
2021. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem vagy egyedül, ámbár a korodat nem írtad, ezzel én is így vagyok. N/42 pedig van férjem, gyerekem... stb .
2021. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.

Az itteni ismerkedésből ne indulj ki, itt nagyon nehéz normális embert kifogni.

Azért jó lenne tudni mennyi idős vagy, nem mindegy hogy hány éves korodra jutottál ilyen következtetésekre.

2021. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
21
2021. jan. 15. 15:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!