Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan bírkozzak meg ezzel?

Hogyan bírkozzak meg ezzel?

Figyelt kérdés

Ma van ugye a szülinapom egyik osztálytársam se köszöntött fel. Hihetetlenül rosszul esik annak ellenére mennyi dolgot elszoktam nekik küldeni, és azzal is tisztában vagyok hogy általában egyedül vészeltem át a napot amíg bennt voltunk. Volt hogy többször sírva mentem haza a magány miatt , depressziós voltam . Nem tudom mit tegyek még van másfél évem de szüleim azt mondták lelkironcs leszek ha újra lesz bejárós iskola. Sulit nem akarok váltani a jegyeim miatt ,hisz szeretnék egyetemre menni és ha esetleg sulit váltanék akkor ott lehet pikkelne rám 1-2,és nem akarok ezzel kockáztatni. Volt pár osztálytársam akikkel jóba voltam de lettek klikkek,ők ide oda csapodtak én egyedül maradtam és azóta nem találom a helyemet.. Próbáltam velük újraéleszteni a barátságot, nem jött össze.. Egyszerűen nem tartozok közéjük nem olyan vagyok mint a többiek. Évfolyamtarsaimmal volt egy kis vita de azonkívül párral jóba vagyok. De ez nem segít abban hogy ne depizzek be.


17/L



2021. febr. 2. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahj, te leány, én ezt annyira átérzem!

Először is: sok boldog szülinapot! :)

Másodszor pedig: nem mindenki tud beilleszkedni igazán egy közösségbe, van, hogy egyszerűen különbözöl tőlük valami megmagyarázhatatlan oknál fogva, vagy ki sem ismertétek egymást igazán. Igen, ez iszonyat rossz érzés tud lenni, DE! ne feledd, ez nem azt jelenti, hogy baj lenne veled! :) Az, hogy azzal a 15-20-30 emberrel nem alakult ki egy jó kapcsolatod, nem jelent semmit. Az életed során még sok-sok emberrel fogsz találkozni és közülük rengeteggel leszek majd jóban. Próbálj barátkozni más osztályokból, vagy más iskolákból. Esetleg próbálj a csendesebb, különcebb osztálytársaid felé nyitni (feltéve, ha szimpatikusnak találod őket, persze)!

Sok sikert és kitartást! <3

2021. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Leszel*, ne haragudj, elírtam :'D
2021. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A csendesebbekkel joba vagyok de nem ez a túlságosan jóba.. lányok közül is csak 6 -an vagyunk, ők elvannak, de ő hozzájuk se tartozom mert olyanokról beszélnek melyik csávójuknak mekkora fasza van meg mikor mennek ki cigizni én nagyon nem ilyen vagyok:D fiúkkal is próbálkoztam barátkozni, egy - kettővel sikerült de nem vagyunk azért olyan jóba.
2021. febr. 2. 15:23
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Boldog szülinapot!🎂🥂🍾🌼🌻🏵️🌸🌺🌷💐
2021. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊😊
2021. febr. 2. 15:31
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Boldog születésnapot! :-)
2021. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Boldog Születésnapot!


Az enyémet is sokszor elfelejtették, de még a barátaim is és ettől nekem is rossz kedvem volt, bár sose mutattam ki. Aztán rájöttem, hogy ez az én napom, nekem szól, nekem kell ünnepelni.


Ez számodra egy gyönyörű nap, és nem szabad hagynod, hogy mások befolyásolhassák! Ez a nap (is) a tied, nem pedig tiéd és a környezetedé!

2021. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Boldog Születésnapot! 😀💖🍀💐🌷🌹🌺


Outsidernek (klikkeken kívülinek) lenni nehéz, de ez fog megedzeni.

Pontosan tudom mit érzel, bár nem tegnap voltam tizenéves.

Nem veled van a baj, hanem másokkal. Ha képes vagy rá, ignoráld a többieket, akik klikkesednek. Te pedig majd sportolj (az növeli az önbizalmat), és találj magadnak olyan hobbit, amit nem baj, ha egyedül csinálsz. A barátok jók, főleg, ha igaz barátok, de néha akiket a barátaidnak gondolsz, nem azok, csak túl értékeled őket.

Teljesen igaza van az első válaszolónak.

Én is sok erőt, és kitartást kívánok neked! 😀💖🍀

2021. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok Boldog Születésnapot! Maradj önmagad, nem fogod megbánni, kitartás!
2021. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a köszöntéseket 🥰 igen ez a tervem hogy elmegyek sportolni csak kérdés mikor lesz vége ennek a vírusnak mert addig nem tudok elmenni sehova sajnos😥
2021. febr. 2. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!