Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tegyem túl magam azon,...

Hogy tegyem túl magam azon, hogy nekem már nem lesz olyan életem, mint másoknak?

Figyelt kérdés

Még mielőtt valaki azt hinné ez nem hiszti vagy sajnálkozás, de nagyon nehéz nekem és nem tudom meddig birom.


Igen lehet irigy is lettem vagy nem is így mondanám hiszen örvendek másoknak csak nem értem én miért nem lehetek olyan, mint ők.

Minden barátnőm szép, okos, ügyes, komoly kapcsolatban tervezi a jövőt, pénzt keres minden.


Én meg hát meg se szólalok, mert nekem ezek közül semmi sincs, pedig őszintén próbálkozom.


DE

A legfontosabb mégis az, hogy nem vagyok egészséges és ez az ami a legjobban nyomaszt, egy olyan betegségem csak rosszabb lesz idővel. Ebbe nem akarok bele menni(félek valaki megtudja én vagyok :))) ) de tényleg a halál is jobb ennél(persze nem voltam olyan “szerencsés” olyat kapjak ami azzal végződne inkább)


Tudom nem szabad ezt mondani de annyira tud fájni, hogy nekem csak ennyi fog jutni, hogy végig nézzem, hogy mindenki boldog, férjhez megy gyerek stb stb. én meg örulhetek ha nem fáj valamim.


Tenyleg őszintén kivanom legyenek boldogak de sajnos ez van velem és olyan kevésnek érzem magam, kerülöm is az embereket ezért.


Próbálok örülni apró dolgoknak, családom szerencsére mellettem de akkor is nehéz, főleg ha elkap egy ilyen hullám.


Ilyen helyzetben keressem meg az élet értelmét de hát nem megy és olyan fiatal is vagyok még csak 25...

Az se mondanám normálisnak, hogy rengeteget gondolok a halálra és, hogy bár ne lennék és hasonlók...( voltam pszichológusnál de nem segített )



2021. febr. 8. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Oké, de mi az a betegség? Kétlem, hogy egy diagnózis alapján valaki felismerne.
2021. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
SM
2021. febr. 8. 18:11
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Az tényleg szívás. Nem tudok mást mondani. A pszichológus miért nem segített szerinted?
2021. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Próbált segíteni de úgy éreztem ő nem érti meg ennek a súlyosságát vagy, hogy mondjam...

Nyilván nem azt mondja, hogy hát igen igaz jobb ha meghalsz, próbál biztatni de valahogy olyan erőltett... mindegy nem tudom elmondani

2021. febr. 8. 18:16
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb az orvostudomány fejlődésében tudnék bízni.
2021. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Ne aggódj én sem lehetek olyan mint a többi ember, én is magam alatt vagyok elég rendesen...:)
2021. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az orvosod elmondott mindent erről a betegségről. Ti is utána néztetek? Tudomásom szerint sajnos ez nagyon nem egyszerű betegség, egy kedves ismerősöm előrehaladott állapotban van vele. Írásod alapján olyan, mintha nem teljesen lennél képben. Tanácsot ilyen esetben lehetetlen adni, hozd ki magadból a maximumot minden nap, ne előre nézz, csak a mában. Én legalábbis így tolom, nem ugyanez a betegségem, az enyém rapidabb. Elengedtem a jövőt sajnos....
2021. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tisztában vagyok...nem álom világban élek..ezt miből szűrted le, hogy olyan mintha nem lennék képben??
2021. febr. 8. 18:47
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod én nem vagyok vele annyira tisztában, mint mondjuk a saját bajommal. Nyilván van a betegségednek több szintje és több stádiuma. Én csak abból indultam ki, mit művelt 30 éves korára az ismerősömmel a betegséged. De ez nyilván nem mindenkinél ugyanúgy folyik le. Szerintem kéne neked egy normális pszichológus, mert nem könnyű ezt a dolgot megemészteni. 25 évesen pláne nem.
2021. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Leírnád neked mi a betegséged?


Te, hogy tudtad feldolgozni? Ha tudtad egyáltalán(csak írtad elengedted a jövőt)..nincs semmi esély...

2021. febr. 8. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!