Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináltok így a karantén...

Mit csináltok így a karantén alatt?

Figyelt kérdés
Kezdek megzakkanni, hogy nem lehet elmenni sehova és mind3n zárva van. Ráadásul olyan hideg van, hogy mégcsak kimozdulni sem lehet. Nem lehet beülni sehova enni vagy inni egyet, nem lehet ismerkedni társkeresőn se emiatt, mert nincs mit csinálni. Én egy zárkózott introvert ember voltam, de már kezdek kikészülni ettől az eszement korlátozástól
2021. febr. 14. 14:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Teljesen átérzem. Mondjuk én nekem barátaim se nagyon vannak már akikkel tudnék dumálni sajnos. Teljesen átérzem a helyzeted. Én itt vagyok Budapesten, de olyan rohadt hideg van, hogy kimozdulni sincs kedvem. Pedig szívesen mennék szimplán sétálni vagy fotózni. De ebben a hidegben pusztulat az egész. Amikor olvastam a Bűn és bűnhődést, pontosan így képzeltem el, Raszkolnyikov szenvedését (mielőtt még elkövette a bűnt vagy elkezdett rajta agyalni).
2021. febr. 14. 23:03
 12/19 anonim ***** válasza:

Az évek alatt készítettem egy elolvasandó könyves és egy megnézendő sorozatos listát, aminek nagy része mögött már pipa van. Az időm javarészt ezzel telt, de végre újra nekihasaltam a németnek, mivel kevés évem van már csak a szaknyelvi vizsga letételéig, és úgy éreztem most jó az idő arra, hogy ezzel is töltsem. Emellett fejlesztettem a koreai és angol tudásomat is, és kíváncsiságból belekezdtem a norvég nyelvbe is.

Nagyon sok új receptet próbáltam ki legyen az leves, elő- vagy főétel, vagy bárminemű desszert és meglepően nagy sikere volt mindegyiknek! :) Most volt végre időm foglalkozni a sportommal kicsit tüzetesebben is, minden napra sikerült beiktatni egy kis mozgást/edzést is. És közben az első egyetemi évem is zajlik.

Voltak, enyhén szólva, nagyon nem produktív napjaim, de olyanok is kellettek:)

2021. febr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12 nagyon jól hangzik, biztosan sikerülni fog a német. Sajnos mondhatom, hogy hozzám képest elképesztő produktív vagy. Mit tanulsz? Mit sportolsz?
2021. febr. 14. 23:36
 14/19 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen! :) Kellenek a pihenősebb, nyugisabb napok is:)

Turizmus-vendéglátást, sajnos nincs határozott jövőképem, de rengeteg dolog érdekel és ezzel a diplomával elég sok helyen el tudnék helyezkedni.

Lovagolok, nem versenyszinten, de egy nap még talán az is sikerülhet:)

2021. febr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó. A sport meg szak is. Hajrá
2021. febr. 14. 23:53
 16/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! :) Neked pedig kitartást, biztosan hamarosan jobb időszak kezdődik számodra is!
2021. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. febr. 15. 00:06
 18/19 anonim ***** válasza:

Ugyan azt mint eddig, engem egyáltalán nem viselt meg a karantén.


Teljesség igénye nélkül:


-Edzés

-Motorozás

-Videójátékok

-Sorozatok, filmek, youtube, twitch

-Nyelv tanulás


Kinti teendők ellátása, favágás, állatok(kutya macska).


Természetesen házimunka stb ezeket nem sorolom fel mert alap dolgok.

2021. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jól hangzik. Jó hogy neked nem volt nehéz ez az időszak. Irigyellek
2021. febr. 15. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!