Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire vagyok emiatt rossz...

Mennyire vagyok emiatt rossz ember?

Figyelt kérdés

Adódott egy lehetőség, hogy a kedvenc helyemen dolgozzak és azt csináljam amit szeretek de 3 műszakja miatt nehezen tudnék beérni és fárasztó lenne az útja.

Itt egyszer fel is vettek, meg mentem volna dolgozni rendesen, de mondtam, hogy 3 műszak miatt nehezen tudok menni főleg reggelente ezért lehetne máshogy megoldani de sajnos csak 3 van ott és ezért most olyan hogy nem megyek akkor. De viszont ma felhívtam az egyik intézőt, hogy akkor mégis szeretném megpróbálni, mert találtam útvonalat oda amivel azért csak betudnék érni.

De belegondolva eléggé másodperc pontos menetrend kellene, hogy beérjek mert bonyolult kicsit de nem megoldhatatlan. Jelenleg gondolkozok, mert tényleg kicsit sok lenne az út oda hiába ott lenne ahol szeretnék dolgozni, de nem tudom megérné e a korai kelés és utazás mellé még a napi munka de az olyan lenne amit szeretek.

Szóval vagy elfogadom ha visszahívnak oda, mert sok mindent letudtunk akkor (orvos, papírok stb) és kicsit megszenvedek érte, vagy lemondom az egészet megint és miattam cseszhetnek az ottani intézők és nekem meg bűntudatom lesz ezerrel emiatt is meg hogy nem mentem el oda ahol lett volna esélyem és ahova szeretnék is menni csak kicsit bonyolult.

Nem tudom mit lépjek jelenleg, mert mondta vagy valamikor a héten felhívnak vagy a jövőhéten és addigra nekem is dönteni kell. Szívem szerint itt kéne dolgoznom, mert itt nem az járna a fejemben, hanem azon, hogy ott vagyok ahol szeretek lenni de közben meg lefárasztana az utazás.

Döntés képtelen vagyok.

Ti mit csinálnátok helyemben?



2021. febr. 17. 23:24
 1/9 A kérdező kommentje:
PLusz ma is síró görcs kapott el, hogy a családom ennyire lebeszélt róla a hosszú út miatt és az ingázás miatt, mert szerettem volna idejárni és sikerült is volna ha nem hallgattam volna rájuk, de még nincs minden veszve!
2021. febr. 17. 23:28
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz beérni munkakezdésre úgy problémás lesz a dolog, nem fogják elnézni a rendszeres késéseket.

Inkább keress olyan helyet ami elérhető, rendesen be tudsz járni.

2021. febr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2.Ez tényleg igaz.

De most akkor mi legyen?

már felhívtam,hogy mégis tudnék vállalni 3-at és majd értesít ha valami lesz. ez már bunkóság szerintem és emészteni fogom emiatt magam..:(

de tényleg megoldhatalnan kicsit, mert reggel is egy buszom van csak egy órában ami necces ha késik vagy kimarad. viszont akkor hogy felejthetném el ezt a helyet? Egyszerűen ne vegyem fel nekik a atelefont?

2021. febr. 17. 23:39
 4/9 A kérdező kommentje:
amúgy be tudnék érni, hogy nem kések de kockázatos ha kimarad egy járat, vagy lerobban valahol..
2021. febr. 17. 23:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Mond meg nekik, hogy nem tudnál pontosan bejárni, nem szeretnél ez miatt kellemetlenséget okozni.

Biztos találsz másik munkahelyet.

2-es voltam.

2021. febr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mondd azt hogy közben találtál másik helyet mire visszajeleztek, és mivel bizonytalanra mondták, ezért már elvállaltad a másikat mert gyorsan kellett dönteni.
2021. febr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5.remélem.

csak az annyira jó lett volna, de messze van meg nagyon korán kezd ami fizikailag és mentálisan is fárasztó lenne nekem.

De lehet nagyon lekezelő lenne ha ezt mondanám mert ma mondtam hogy akkor még is tudok menni meg találtam utvonalat oda de nem olyat amivel korán beérek csak olyat amivel épphogy..lehet hogy ezen a héten se hívnak akkor jó a dolog mert mondhatom azt hogy közben találtam közelebbi munkát

2021. febr. 17. 23:48
 8/9 anonim válasza:

Na szóltam neki írtam smst emailben remélem nem okkoztam még kellemetlenséget mert még nem hiszem hogy szólt nekik.

Így ezzel leudtam a dolgot és fellélegezhetek.

Miért csinálok mindig ilyenket...

2021. febr. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8.kérdező voltam csak bejelentkeztem másik fiókba.
2021. febr. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!