Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokan vannak itt kiégett emberek?

Sokan vannak itt kiégett emberek?

Figyelt kérdés

Én fokozatosan jöttem rá, hoyg az élet nem nekem kedvez.

Nem avgyok helyes - nem kellek a nőknek-> sokat próbálkoztam, nagyon


szegyén családba születtem + orbán rendszer - esélytelen kitörni (jó vannak kivételek de az nagyon nagy elmének tehetségnek kell lenni)


Nem látom a jövőmet ebben az országban, a bejelentett kedvezmények csak csókosoknak vagy a jómódú családoknak kedvez akik szintén fideszesek elvből!


Csomó helyre jelentkeztem de egyszerűen nem vesznek fel.25 éves vagyok és nem kellek se gyárba se szupermarketbe.


Összességében mindenben csalódtam az életben, amiben lehet.


Teljesen kiégtem.



2021. febr. 20. 19:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelen.
2021. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is. 24 évesen..
2021. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha minden kilátastalannak is tűnik egy helyes dolog van amit tehetsz: küzdj!
2021. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
"Szóval egy pillanatra fogadjuk el azt, hogy csak ennyire vagyunk képesek. Hogy egy képesség nélküli, alkalmatlan, tehetségtelen néppé lettünk az elmúlt néhány évtizedben. Csak én erre azt mondom, hölgyeim és uraim, hogy így viszont nem érdemes élni. Tehát, hogyha így gondoljuk, akkor menjünk le a pincébe, keressünk egy jó erős kötelet, meg egy viszonylag erős gerendát és szöget, és kössük fel magunkat. Csak én azt szeretném kérni azoktól, akik ezt próbálják önökkel elhitetni, évek óta ezt próbálják sulykolni az önök fejébe, hogy legalább járjanak elöl jó példával. És ha ők már mind végeztek, akkor mi meg mégiscsak gondolkodjunk el azon, hátha nélkülük többre mennénk." Kövér László
2021. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!