Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik olyan hogy valaki...

Létezik olyan hogy valaki érzelmileg és fizikailag is teljesen kiégett? Milyen lesz az ilyen ember?

Figyelt kérdés

Például gondolok ilyenre hogy:


-Soha nem volt párkapcsolata, már nem is érdekli.

-Magánéleti problémákra már nem stresszel, nem aggodik ,,lesz ami lesz" vagy épp ellenkezőleg.

-Egyedül van, nincs társasága.

- lényegében semmi nem érdekli, nem kűzd.

-Értelmetlenek és sivárnak érzi mindennapjait, feleslegesen érzi magát a földön.

-Gyakran káromkodik, agresszív, kimerült és sápadt stb.

-Munkája nincsen, nem is akar dolgozni, mert nincs kedve hozzá s mert megterhelő neki.

-Fiatal, magányosnak egyhangunak és szomorunak érzi az életét.

-Senki nem szereti, még a családja sem.

-Egyedül fejét lesütve járja az utcát.

-Mindenki eltávolodik tőle, még az a maradék ember is.

-Az emberek menekülnek tőle.


Szóval még tudtam volna írni de ennyi éppen elég... Szóval az ilyen embernek milyen sors vár? A látókörben észreveszik az idegenek, hogy valami nincsen rendben?

Tényleg igaz, hogy az ilyen embernek hosszú pokoli fájdalmas élet vár rá egész élete végéig?

Vagy ez csak kamu?

Tegyük fel, hogy egy fiatal huszonévesről van szó, hogy ha felnőtt lesz milyen élet vár rá? Megváltozik és boldog lesz? Vagy marad olyan mint fiatal korban?


Köszi a válaszokat!


(Azért ebbe a kategoriába írtam, mert itt sokan fordulnak meg)



2018. máj. 4. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
90%-ban megfelelek a leírtaknak. Én nem tervezek jövőt ha érted mire gondolok.
2018. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Voltam pokolian magányos már. Mondjuk most is az vagyok.

Teszem a dolgom, aztán meglátjuk mi lesz.

Nem adom fel, csak kiakadok néha.

2018. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Írhatok még. :)
2018. máj. 4. 17:11
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is teljesen magamra ismertem a leírásban. :( Nem fog változni semmi. Senki nem fog észrevenni soha, ezt ne is várd. Csak magadra számíthatsz.
2018. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ott kezdődik, hogy huszon vagy harminc vagy negyven évesen is ki lehet mászni a bajból. Miért kell huszonévesen megtörni? Fáj a munka? Csinálj olyan szakmát vagy tanulj valamit amivel úgy érzed, hasznos tagja lehetsz az adott cégnek, vagy az egész emberiségnek. De elárulom, mindenkire szükség van, aki odaáll a kapuba, hogy jónapot, szeretnék jelentkezni az állásra. Onnantól kezdve már hidd el, hasznos tag vagy, és számítanak rád. Csak ezzel az önsajnáltató, beleülök a gödörbe élettel és igazából kényelmes így nekem stílussal nem mész semmire. Tudod hányan szerettek volna élni, és meghaltak? Te pedig csak elcseszed az egész életet, mert sajnálkozol...tudod mikor sajnáld magad? Amikor 90 évesen a halálos ágyadon ülsz és el kell búcsúzni a családtól. Akkor igen. De addig kuss. Képzeld, van olyan aki nagyon magasról esett le a porba, 40x évesen, és újraépítette az életét. Te pedig mint valami paradicsom csak szétesel a tányéron, és gyakorlatilag hasznavehetetlenné teszed magad. Direkt. Pedig ha egyszer felállnál, onnan már semmi nem lökhetne vissza, hidd el. Remélem megfogadod amit mondtam, és tükörbenézel. Senki sem tökéletes, mindenki hibázik. Igen, én is szoktam. Van, hogy egész nagyot. Na, és? Kesergek? Nem. A megoldáson kell törni a fejed, helyben kell megoldani a problémát! Nem megy így? Majd megy másképp. Gondolkozz!
2018. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%

Egy 70 éves idős ember lehet kiégett az élet esetleges kudarcaitól,de egy fiatal huszonéves nem lehet "kiégett",hanem inkább egy rossz genetikájú,akaratgyenge,beteg fiatal.

Az ilyenekből lesznek az idegbeteg semmirekellő alkoholisták,drogosok,pszichiátriatöltelékek,bűnözők,munkanélküliek,akik semmit nem érnek a társadalomban.

A mai világban senkit nem érdekel más nyomora,sokszor még családon belül sem.

A változásért,a boldogságért tenni kell,dolgozni kell érte,kitartás kell hozzá és akaraterő.

2018. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Total én vagyok, kivéve hogy van munkám meg páran kedvelnek, de sajnos köztük is full egyedül érzem magam :( mindegy legalább munkám van .:) 23L
2018. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Igen, azért, hogy jó legyen az életed tenni kell, nem keveset! Elsősorban dolgozni kell, hogy megalapozd az életed! Önmagaddal kell megbékélned, szeresd magad, örülj az életednek! Kezd kis dolgokkal, örülj, hogy reggel felébredtél, egyél finomakat, mosolyogj! Észre fognak venni, vissza fognak mosolyogni! Tegyél valamit a családodért, magadért, értelmet fognak nyerni a minden napjaid!
2018. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
#5 es 6 csak 38%?? Ne mar, emberek.. egyszerubb depizni, mi? Gyenge szarok..
2018. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az 5-s 65%!!
2018. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!