Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi volt az a pont amikor kiégtél?

Mi volt az a pont amikor kiégtél?

Figyelt kérdés

nekem pár éve történt és sok minden csapott át a fejem felett.

Magánélet, oktatás, munka minden egyszerre ütött be, kimélet nélkül.

Aszt hiszem akkor égtem ki.

Ma se jobb, de már legalább eljutottam arra fokra hoyg nem izgat semmi, egyedüli sikereket csak a hobbymban érek el. De az szinte semmi a többihez képest.


Szoval neked mikor lett eleged ebből az egész értelmetlen küzdésből?



2021. febr. 22. 14:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Akkor égtem ki, amikor egy nagyon jó általános iskola után bekerültem egy nagyon rossz gimnáziumba. Szerencsére időközben átmentem egy rendes gimibe, de rossz arra a koszfészekre még visszagondolni is.
2021. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Én is kiégtem, mert csak a munkán jár az agyam, közben elmarom az embereket magam mellől, de nem tudok váltani más munkahelyre...
2021. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hű ez szomorú! :(
2021. febr. 22. 19:56
 14/15 anonim ***** válasza:

Tavaly talán március körül kezdődött, gimis végzős voltam. Elég szépen túlvállaltam magam az utolsó két évben, az utolsóban meg pláne. Vezetés, sportom, sulis úszás, emellett edzések, mert begyűjtöttem egy térdszalag problémát, külön matek, suli, bejárósság és emellett hajtottam a tanulást is. Alig aludtam, későn értem haza, alig voltak szabad perceim, amikor mégis.. akkor meg az érettségire kellett készülni. Az is sokat rontott a dolgokon, hogy maximalista vagyok, kisebb-nagyobb megfelelési kényszerrel.. és a tanárok többsége is szüleim is olyanok, hogyha valami jól megy, akkor bólintás/tudomásul vétel jár, de ha valamit kicsit is elrontok, akkor a sárga földig szégyelljem össze magam. Szóval ez így szépen összeadódott.

Szeptemberben kezdtem az egyetemet, addigra sikerült egész jól összekaparnom magam, de a digitális oktatás elég szépen hazavágta.. De azt hiszem tudom mi a megoldás, és elkezdtem ezen dolgozni, lassan, de biztosan:)

2021. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
na az jó! :)
2021. febr. 24. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!