Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki szegény, annak mi értelme...

Aki szegény, annak mi értelme élnie?

Figyelt kérdés

Érettségi óta azt érzem, hogy addig volt jó az életem. Mivel vidéki vagyok, nem találok munkát, és Budapesten se fogok, max ilyen éhbérért valamit.

Jártam egyetemre, de mivel nincs szakmai tapasztalatom, elhajtanak. Nincs nagynevű ismerős, aki beajánl ide oda.

Így már 2 hópapja munkanelküli vagyok, vissza se jeleznek pedig 20+ helyre beadtam az öneletrajzom. Szüleim nyakán élősködök, szégyellem magam hogy képes vagyok még otthol élni 24 évesen.

Gyartósori minimálbérnek meg mi értelme?

Az élet nem a túlélésről szól.

A leghatásosabb halál a fejbelövés lenne, de nem tudom honnan szerezhetek fegyvert.

A halál nekem megnyugvás lenne a 4 évnyi depresszió, nélkülözés és szevedés után.



2021. febr. 22. 19:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%

Mi a szakmád?


Nem írod le mert félsz h azonnal kapsz ajánlatot? És akkor nem folytathatod a kifogásgyártást...

2021. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
65%
semmi..
2021. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

gazdaságinformatikus

De semmi használható tudást nem adott, csak az elméleti dolgok.

Kisvárosba semmi meló nincs, Budapestre meg nem vesznek fel, mert hát vidéki messze van, meg sokszor járkálna el messze, nem megbízható. 22 helyre adtam be önéletrajzot profession-on, semmi válasz. Meg emailt se hogy "már nem altuális".

2021. febr. 22. 20:35
 14/29 anonim ***** válasza:
92%

20:13as válaszadó vagyok.

Miért nem akarsz dolgozni?

Vasút nincs nálatok?

Diplomával ott nem csak aljamunkára vesznek fel!(persze,ha akarsz dolgozni,ami,nagyon úgy néz ki,hogy nem szeretnél)

2021. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Kitartás, felesleges ennyi tapasztalatból kivetíteni a jövőt az egész életedre.


Bár nem írod, hogy mi a végzettséged, előbb-utóbb találsz abban, vagy valami ahhoz hasonlóban munkát. Csak legyél kitartó!


Aztán ki tudja, mi lehet még belőled, akár vállalkozó is, és megvalósíthatod az álmaidat. Én sem láttam előre az életemet, és biztos, hogy nem gondoltam volna arra 24 évesen, amit most csinálok.


Az élet tényleg nem a túlélésről, hanem az álmokról szól. Ne add fel ilyen hamar! Nem kell mindenhova ismerős vagy tapasztalat, engem is azok nélkül vettek fel anno.


Ez most nem a legjobb időszak a munkakeresésre, ezt be kell látni. Bízzunk benne, hogy a nyitás után derűlátóbbá válik a helyzet!

2021. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
58%
Ezzel a végzettséggel bruttó 800 fölött keres egy ismerősöm.
2021. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap nem a világvége még! Én 8 hónapig nem talàltam állást. Lelkileg teljesen kivoltam már. Ráadásul pont nyár volt, én meg szinte depressziós voltam.

Borzasztóan éreztem magam. Viszont aztán összejött egy szuper állás és ott dolgozok több mint 2 éve!

Nem szabad feladni. Nem élősködés nyugi már! Én is 24 voltam mikor elkezdtem dolgozni és sokan mások is. Verd ki a fejedből a sok baromságot. Sok sikert kívánok! Előbb utóbb összejön mindenkinek! ;)

2021. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

16os

10 év tapadztalattal, 2 felsőfoku nyelvvizsgaval, Budapesten, ugy hogy ebben a körben mozog, és beajánlotta valami ismerős, úgy könnyű.

Aki szegény és vidéki az meg így járt, vagy minimálbér vagy az öngyilkosság.

2021. febr. 22. 20:50
 19/29 anonim ***** válasza:
26%

24-évesen nősültem,kilógott a seggünk a gatyából de akkor is .

Nagy lagzi volt,voltunk mi a két tanú,na meg aki összeadott a hivatalba.

Utána felmentünk az albérletbe,megittunk egy üveg pezsgőt és ennyi .

Virányoson,onnan jártam be dolgozni nyír-egyre. Ennek már 22-éve azóta nagyok lettünk,Rakamazon lakunk sajátba .

Legóba dolgozom.

2021. febr. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
77%

18: ez a tipikus "nyuszika, b.zd meg a fűnyíródat" mentalitás.


Szerinted az a négymillió ember, aki dolgozik, az mind-mind valakinek az ismerőse, csókosa????


Nem akarsz semmit csinálni, és önigazolásokat gyártasz rá, hogy miért nem kapsz melót!

2021. febr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!