Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért éri meg Orbán Viktornak...

Miért éri meg Orbán Viktornak életben tartani engem, a minden szempontból reménytelen férfit?

Figyelt kérdés

Itt nem lehet EU-s, nemzetközi jogszabályokra hivatkozni, mint a halálbüntetésnél. Eutanázia van Svájcban és Hollandiában is.


Hollandiában 17 éves lánynak is megkegyelmeztek és megszabadították az élettől, itthon meg még azok is folyamatos vita tárgyát képezik, akik ténylegesen haldokolnak és minden orvos lemondott róluk.


Miért jó ez Orbán Viktornak? Gazdasági hasznot már jó ideje nem termelek. Már csak szándékosan sem, mert így akartam passzívan meghalni.


Évek óta sétálgatok éjszaka a legveszélyesebbnek mondott környékeken és nem jön el értem a halál.


Évek óta nem tudok éhen halni sem, mert annyi felesleges élelmiszer van Budapesten.


Évek óta még megfagyni sem tudok, mert mindig van hova behúzódnom és még kérnem sem kell.


Már mindenről lemondtam, az egész életemről, mégis valami nem enged elpusztulni, nem enged kimúlni, pedig sosem lesz barátnőm, sosem fogom megtapasztalni, milyen érzés szeretve lenni.


Miért nem kegyelmeznek meg a hozzám hasonló embereknek? Miért nem segítenek át a másvilágra? Kinek éri ez meg? Tényleg semmi hasznot nem termelek már senkinek. Inkább tényleg jöjjön migráns helyettem és népesítse be az országot, az legalább vonzó a nők szemében. Én nem. És sosem leszek az!!! Meg akarok halni. De nincs jogom hozzá. Egy kutyának van. Nekem, embernek nincs.



2021. febr. 27. 00:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt eutanáziát. Nálunk csak egy csomóan a felmenőik/rokonaik kivégzésére használnák fel aljas orv-osoknak juttatott csúszópénzekkel. Te meg ne panaszkodj buckó, hívd fel Csernus bácsit a rádióban, majd ő helyretesz. szerencsétlen OV-t hibáztatni emiatt. 1: Amúgy simán elképzeltem, ahogy narancs köpenyben repülve Szíjjártó-Robinnal ott terem, és elkapja a zuhanó kérdezőt: -Ej, ej kedves állampolgár, ugrunk, ugrálgatunk? Ez nem helyes!
2021. máj. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!