Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem kellek nőknek? Ne...

Miért nem kellek nőknek? Nem vagyok csúnya,lakásom van,jól öltözködöm stb... 47F

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 09:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Lehet olyan a stilusod. Felőlem lehetsz akármilyen fsza gyerek, ha tahó vagy, akkor nem érdekelsz.
2021. márc. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom személyiség. Vagy olyan hölgyeknél próbálkozol, akiknél magasabbra van téve a léc. Ki tudja, ezer oka lehet igazából.
2021. márc. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy semmi baj nincs veled. Sok nőnek egyszerűen nincs szüksége társra. Nem tudom, miért van így, de így van. Következésképpen sok férfi is egyedül van.
2021. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Lehet a stílusod nem nyerő,vagy büdös vagy.
2021. márc. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
47F - ezert.
2021. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ezt idegenek nem fogják tudni számodra megmondani, pszichológus segíthet rájönni erre. Lehet, hogy rossz helyen, vagy olyan nőknél próbálkozol, akiknek valamiért nincs szükségük párkapcsolatra, esetleg személyiség, kisugárzás, stílus lehet a probléma, stb-stb... Persze ez sem biztos.

Idegenként nem lehet mit mondani.

2021. márc. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Jaa és ne úgy határozd meg magad, hogy "van lakásod is" mert ez is elég sokat elmond rólad, hogy anyagiakban próbálod a sikert mérni.
2021. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
#5 Jól írta, öreg vagy. Az, hogy örököltél egy lakást, semmit nem jelent, ha mellé nincs elég jövedelmed.
2021. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem örököltem én magam vettem budapesten...
2021. márc. 14. 13:36
 10/17 anonim ***** válasza:
26%

Egy nőnek nem csak pénz kell vagy az, hogy legyen lakásod éss jól öltözködj ha ezek mellett hímsoviniszta megjegyzéseket teszel vagy azt érezteted fesőbbrendű vagy a nőknél, vagy valamikor utaltál rá, hogy te elvárod egy nőtől hogy főzzön, mosson és takarítson utánad akkor persze, hogy nem akar ismerkedni veled, hiszen valószínű a nők akikkel te kezdesz rendelkeznek egy minimális önbecsüléssel és nem akarnak olya kapcsolatot ahol alárendeltnek érzik magukat vagy azt érzik nem tiszteled eléggé őket csak azért mert ők nők.


Ha egyenrangúként kezeled őket (esetleg tudat alatt is csinálhatod azt, hogy lealacsonyítod őket) és tudatosítod magadban, hogy azok is (egyenrangúak) akiknek nem csak az számít egy férfiban, hogy hogy néz ki vagy mennyi pénze van és sikerül megértened mindezt és tudatosítanod magadban akkor sikeresebb leszel az fix.

2021. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!