Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A nők véleménye érdekelne,...

A nők véleménye érdekelne, hogy 30-as éveim közepén járó férfiként van esélyem úgy komoly párkapcsolat kialakítására ha anyagi okokból sajnos még a szüleimmel lakom?

Figyelt kérdés

Ahogy írtam anyagi okok miatt még a szüleimmel lakom viszont, tanulok, képzem magamat. Ezt leszámítva minden más rendben van velem, nincs káros szenvedélyem, figyelek az egészségemre, külsőre is viszonylag jóképűnek, szimpatikusnak tartanak mások. Többet között fontos számomra az őszinteség, az erkölcsösség és a kölcsönös tisztelet. Valójában szeretném megtalálni azt a nőt akivel megvan a kölcsönös szimpátia, összhang, akivel boldogabbá tehetnénk egymás életét. Alkalmi, szexkapcsolatok és hasonlók nem érdekelnek. Ennek fényében nincs esélyem komoly párkapcsolat kialakítására amíg el nem költözök otthonról?


Előre is köszönöm a válaszokat, legyen az bármilyen visszajelzés!



#egyedüllét, magány, párkapcsolat
2021. márc. 15. 15:16
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
82%

Mindeképp keresd az igazit.


De azzal legyél tisztába, ha oda is költözik anyóshoz a csaj, akkor vágyni fog/fogtok arra hogy saját legyen..


Társkeresés mellett a spórolást is gyakorold

2021. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
48%
Nem az otthon lakással van baj. Nyilván egyedül senki se akar albit fenntartani, mert csak elviszi a fizud felét. Hanem a "tanulás, képezés". Miért nincs már 30 évesen rendes szakmája és munka helye? Az megint más, ha valakit csak ennyi tart vissza az elköltözéstől, hogy nem akar egyedül albérletben lakni, pedig bármikor megtehetné.
2021. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
66%
Nézd, ha belegondolsz csak abba a szituációba, hogy szeretnétek egy romantikus éjszakát eltölteni a pároddal és ezt nem tudjátok máshol megtenni mint a szüleid házában, az edesanyádékkal szomszédos szobádban akkor az azért elég gáz. Hogy úgy kell csinálni hogy nehogy áthallatszon az ágynyikorgás meg hasonló zajok.Előtte beköszöntök apuhoz hogy ti most akkor dugni szeretnétek, ne nagyon jöjjenek már be a következő öt(vagy akármennyi) percben. Melyik felnőtt nő vágyik egy ilyen szitura szerinted? Azt mondod hogy tanulsz, képzed magadat. Ez nagyon jó, de reálisan belegondolva mikor lesz meg ennek az anyagi eredménye?Mikor lesz a tanulásból végzettség, a végzettségből munka, a munkából megtakarítás, a megtakarításból pedig legalább egy önerő egy saját lakáshoz? Tényleg gondold végig ezeket és utána kezdj el tervezni, mert a realitások nélkül mindez csak álmodozás. Egy örök álmodozót pedig nem lehet komolyan venni.Van egy férfi ismerősöm, 50 éves elmúlt már, végigtanulta az életét, ehhez minden szülői segítséget megkapott, van 3 diplomája, nyelvvizsgái. A szüleivel lakik, nincs saját kecója, nincs megtakarítása, semmije és senkije az ég világon. Mert mindig egy álomvilágban élt, nem volt hajlandó szembenézni a valóság törvényeivel. Kamaszként lehet azzal kampányolni a lányoknál hogy mi szeretnél lenni ha nagy leszel. Rocksztár, űrhajós, bankigazgató, ügyvéd. Harmincöt évesen már csak azzal tudsz kampányolni aki vagy, meg azzal amid van, amit elértél az életben. Tudom hogy ez nem hangzik valami jól de sajnos ez a valóság.
2021. márc. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
44%

Nekem is van érettségi mellé 5 szakmám, most csinálom a 6ot.


Igazából itt a spóroláson van a hangsúly.


Persze ne vegyen ki 200+ rezsiért egy lakást meg ne menjen 60+ rezsiért idegenekhez, meg ne is legyen még saját háza



De őszintén én örülnék ha otthon lakhatnék és félre tudnék tenni sajnos nekem már nincs ilyen értelemben otthon, mert elárverezték a házunkat.


Szóval tegyél minél többet félre.


Olyan lányt keress aki szinték kis spórolós ,takaros, házias.


Hidd el kellesz így is a normális lányoknak

2021. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
11,12,13,14-es válaszadó, köszönöm nektek is a hasznos és értelmes hozzászólásokat, észrevételeket és javaslatokat!
2021. márc. 15. 15:58
 16/38 anonim ***** válasza:
32%

#13 Van egy haverom 36 éves, felesége van és 2 gyereke. A srác szülei házának a felső emeletén laknak.. hálószobájuk pont az anyja hálószobája felett van.. reszelnek mint a nyulak, mert a 2 gyereket nem a szél fújta össze. Nem zavarja a nőt, aki amúgy a felesége, hogy az anyósa hallja mit művelnek a hálószobában, és az se, hogy pont felettük csinálják.


Szóval teóriád máris megbukott.


Az meg igen is alapvető elvárás, hogy a bnő jelöltem jöjjön jól ki a szüleimmel.

2021. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
50%

Sorry, de ahogy én se akarom mondjuk anyóst hallani ahogy kufircol vagy a tesómat stb akkor gondolom más se...


Magánügy, nem zavarja max nem hallja vagy nem szól.


Engem igen is zavarna, mert mindenki magánügye mikor hol mennyit

2021. márc. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
72%
#16 van akit nem zavar, tesóm is ilyen sőt még meg is kérdezi, hogy hallottuk-e, mit lenyomtak előző este, de én pl rühellek belegondolni abba hogy a szüleim a szomszéd szobában hallják. Egyénfüggő🧐
2021. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
38%
Lol az nem ciki , hogy együtt laktok..de gondolom azért nem volt még barátnőd , mert két levélváltás után mar arról beszélsz hogy ki szoktad vrni...🤬🤬
2021. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a 16,17, 18, 19-es válaszadók hozzászólásait is! Kérlek miattam nehogy összevitatkozzatok mert nem ér annyit az egész. De nagyon köszönöm hogy megosztottátok velem az ezzel kapcsolatos tapasztalataitokat és véleményeiteket.
2021. márc. 15. 16:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!