Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A nők véleménye érdekelne,...

A nők véleménye érdekelne, hogy 30-as éveim közepén járó férfiként van esélyem úgy komoly párkapcsolat kialakítására ha anyagi okokból sajnos még a szüleimmel lakom?

Figyelt kérdés

Ahogy írtam anyagi okok miatt még a szüleimmel lakom viszont, tanulok, képzem magamat. Ezt leszámítva minden más rendben van velem, nincs káros szenvedélyem, figyelek az egészségemre, külsőre is viszonylag jóképűnek, szimpatikusnak tartanak mások. Többet között fontos számomra az őszinteség, az erkölcsösség és a kölcsönös tisztelet. Valójában szeretném megtalálni azt a nőt akivel megvan a kölcsönös szimpátia, összhang, akivel boldogabbá tehetnénk egymás életét. Alkalmi, szexkapcsolatok és hasonlók nem érdekelnek. Ennek fényében nincs esélyem komoly párkapcsolat kialakítására amíg el nem költözök otthonról?


Előre is köszönöm a válaszokat, legyen az bármilyen visszajelzés!



#egyedüllét, magány, párkapcsolat
2021. márc. 15. 15:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nagyon is van esélyed erre, de NE a 10/10-es külsejű, jó alakú, szenvedélyes nők között keresgélj, mert ott tényleg nincs sok esélyed.
2021. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
21%
Csak a személyiség számít.
2021. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

21,22-es válaszadók köszönön Nektek is a hozzászólást. Nincsenek amúgy nagy elvárásaim, csupán annyi hogy ne dohányozzon, ne legyen molett, duci testalkatú, illetőleg ne legyen gyermeke mert szeretném ha lenne lehetőségünk rendesen összecsiszolódni egymással.


22-es válaszadó: Annyiban egyetértek Veled hogy a belső személyiség, a gondolkodás, az életfelfogás, a közös célok és jövőkép megléte, hasonló értékrend megléte fontosabb mint a külső de mégis ahhoz hogy meglegyen az összhang, a harmónia két ember között szükséges hogy külsőre is meglegyen a kölcsönös szimpátia és vonzalom a két fél között.

2021. márc. 15. 17:08
 24/38 anonim ***** válasza:
81%

Nem tartozom a nagy átlaghoz gondolkodásban, ez biztos, de nekem első sorban azok az értékek számítanak egy pasiban, amik megvannak benned, és külön szimpatikus a kapcsolattípusokhoz való hozzáállásod, hogy mit keresel, és mit nem.

Összességében komoly, jóérzésű srác benyomását akivel fel lehet építeni együtt valami értelmeset, értékeset.


Persze nem állítom, hogy ha lenne mellé stabil egzisztenciád is, nem lennél vonzóbb női szemmel nézve, de ha közted és egy jól szituált, de lelketlen pasi közül választhatnék, nem lenne kérdés, hogy téged választanálak.

2021. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
66%

Ha eleg jokepu lennel es magas es kelloen izmos,akkor csungnenek rajtad a nok furtokben!!


Olyankor nem szamit,hol laksz.

2021. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
80%

Ne legyen duci?

Na azért megnéznélek... Tudod rám se mondják h csúnya vagyok ..de van önkritikám.


Aztán mi van ha kicsit husis a csaj? Akkor már nem lehet kedves?


Persze persze fontos a vonzalom,de voltam már szerelmes kapafogú gyerekbe is... Mert ellensúlyozta a belső értéke.



Tudod én, mint kicsit husisabb lány 25 évesen már letettem azt az asztalra amit te eddig nem.


Érettségim van, szakmáim, vettem házat , 18 éves korom óta nem lakok otthon.


Mellesleg az első osztály mindig párnázott ;)


Igaza van az előzőnek ha te akkora jó pali lennél akkor anyádnak seprűvel kéne kergetni onnan a nőket.



Szerintem csak cseszett válogatós vagy

2021. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
81%
Én igazából azt unom, hogy rengetegszer szaladtam már bele olyan emberbe, mint a kérdező, hogy fenyezte magát , csupa jó tulajdonság..közben meg ismeretlenül perverzsegekrol beszél egy kis beszélgetés után. Vagy ez lett a normális manapság??:( Elkeserítő..nem vagyok prűd abszolút de pl idegenek maszturbalasarol nem szívesen akarok tudni.
2021. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

24-es, 25-ös, 26-os, 27-es válaszadók köszönöm Nektek is a hozzászólásokat, kritikai véleménnyilvánítást, nagyon hasznos és tanulságos volt.

Sikerült választ kapnom arra problémára amiért ez a kérdés megfogalmazódott bennem. Köszönöm szépen még egyszer Mindenkinek aki hozzászólt és leírta a véleményét, tapasztalatát.

A továbbiákban hagyjátok nyugodtan figyelmen kívül ezt a kérdést, már nincs semmi jelentősége.

2021. márc. 15. 19:03
 29/38 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem csak cseszett válogatós vagy"

Ez a csaj csak magára vette hogy az ideális testalkatot is keresed egy nőben, és ő nem az.


"Mellesleg az első osztály mindig párnázott ;)"

Hogy lehet ilyen gagyi szövegekkel bombázni? Mintha egy nagymama írta volna ezt a mémet, mert dagi, és így védekezik a facebookon. XD


"de van önkritikám."

Nem hiszem. Olyan szöveget ideszartál, hogy szerintem nem vagy tudatában egyáltalán az érzelmeidnek. Ha lenne önkritikád, elszégyellted volna magad amiatt amit írtál.

2021. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
63%

Miért szégyellném magam? :)


Miért nektek az nem szar szövegy hogy " a nagy kígyó mindig a kő alatt lapul" meg egyéb szar szövegek a " nagy farkatokra"


Nem szégyellem magam egyáltalán. Főképp azért sem, mert én 25 évesen leraktam azt azt az asztalra amit ti sok pasi 30-40 évesen sem...


Én nekem nem kellett anyuci..


Szégyeljétek ti magatokat. Hogy elvárások kib@szott nagyok a nők felé de ti meg kb anyuci szonyája alá mentek mert ott kényelmesebb.

2021. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!