Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért tartok még mindig itt...

Miért tartok még mindig itt az életben és miért érzem azt, hogy senkinek sem vagyok fontos?

Figyelt kérdés
26 éves srác vagyok. Van munkahelyem, sajt autóm, irodába dolgozom de sajnos eléggé magányos vagyok és voltam is mindig.Egész életembe nem tudtam úgy egy embert megnevezni aki igaz barátom lett volna. Volt egy, de ő is kifogásokat talált és stb. Eddig összesen 2 barátnőm volt. Az egyik 3-4hónapig tartott a második már 2,5 évig. Próbálkoztam nyitni és most is de egyszerűen nem sikerül semmi az életembe az emberek terén, legyen az barátnő vagy barátkozás. Pl felkerestem egy régi gyerekkori barátot( lány) rá is írtam de nem is válaszolt. És még sorolhatnám. Ezek nekem annyira rosszul esnek, hogy már elgondolkozom, hogy a kinézetemmel van a probléma és a kisugárzásommal. Tény, hogy az idősebbekkel jobban kijövök és szeretek komolyabb témákról beszélni de szerintem ez nem mentség. Engem senki nem keres csak mindig én. Sikertelenül. Lányoknak is olyanoknak tetszettem akitől hányingerem van vagy olyan dícsért aki felnőtt nő és jóval idősebb nálam. Már nem tudom mit kéne tennem. Adok a külsőmre is , nem vagyok ápolatlan sem. Tudom, így látatlanba elég nehéz ezt megválaszolni de már kínomba írtam ki ezt mert minden honnan csak a negatv visszacsatolás jön és ez gyűlik bennem.

2021. márc. 18. 07:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem alakult ki megfelelő önértékelésed gyerekkorodban, ez van. De amíg csak a körülményeket és külsőségeket elemezgeted, nem is fog. Ha fogod magad és keresel egy jó pszichoterapeutát és úgy nekifekszel az önismeretnek, az meghozza a gyümölcsét.
2021. jún. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
#8 vagyok. "lehetek gyerek te paraszt" 🤭 magadat járatod le ez nagyon komoly 😁
2021. jún. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Milyen az a “sajt autó”, talán trappista-meghajtásos?
2021. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

26 éves srác vagyok. Van munkahelyem, sajt autóm, irodába dolgozom


Hát ennek sokan örülnének ám...

Nem kell a hidegbe megdögleni,kocsi,stb...

Egyébként meg képzeld el,hogy örülni kéne annak,ha tetszesz valakinek.

Sokan ezt is értékelnék a helyedben...

2022. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!