Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

1 év alatt elvesztettem a barátaimat, barátnőmet és a szüleimet is. Mit tegyek?

Tavaly volt sok barátom, barátnőm, csak az érettségi feszültség miatt amit a szüleim tettek ellenem elbolondítottak. Elkezdtem sorozatban szélsőséges dolgokat csinálni (határo nfelüli dolgokat), amit szépen lassan arra vezetett, hogy elveszítsem a barátnőmet, az általános iskolai barátaimat és a gimiseket is, szüleim utálnak mert nem orvosira mentem ahova szerettek hogy menjek, hanem mérnökire.. Szociális fóbiám lett, reszketek mikor beszélnem kell, introveltáttá korvertálódtam.. Tanulmányi eredményem nullába ment át, egyszerűen elment az életkedvem az egésztől, helyette iszok és cigizek.. Mit tegyek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: barát, barátság, egyetem, barátnő, szülő, magány

2018. dec. 14. 18:03  Privát üzenet  

A válaszok

Először tedd le a cigit, büdös leszel tőle, és hosszútávon csúnya lesz a bőröd, tüdőrákod lesz, stb.

Aztán az alkohol, hadd ne részletezzem, hogy miért.

Tanulsz most?

Lány vagy?

Menj mindenképpen pszichológushoz! Meg elvonóra...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. dec. 14. 18:37 Privát üzenet
October15 nevű felhasználó válasza:

Hát ha barátnője volt akkor: A: fiú úgyhogy nem jött be. B: Lány de nem egy csapatban játszotok szóval nem jött be. :D

Pszichológus. Hmm azért az már egy szint mikor a mérnöki miatt kiakadnak a szülők.. :D

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. dec. 14. 18:45 Privát üzenet

A cím alapján azt hittem fiú, de a

"Tavaly volt sok barátom, barátnőm..."

elbizonytalanított. Így mindkettőre nagy esély van. Amúgy azért kérdeztem, mert úgy könnyebben tudok tanácsot adni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. dec. 14. 19:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Depresszió küszöbénalló férfi vagyok:D

# 4/5Időpont 2018. dec. 14. 20:47 Privát üzenet

Ha ez megnyugtat a mérnöki pálya egy jó döntés volt. Én orvos vagyok, az átlag mérnök egyrészt többet keres, másrészt orvosihoz kell egy olyan mentális ami nem mindenkiben van meg. Ha nem szívesen lettél volna orvos, akkor jól döntöttél, a szüleid az idióták (már bocsi) nem a saját álmaikat kellene beteljesíteniük a gyermekükben. Arról nem is beszélve, hogy fogalmuk sincs a jeleblegi helyzetről. Ma a szakmánk presztízse a béka segge alatt van.

Ami a barátokat illeti, egyetemista vagy ember! Egyetemen nem nehéz új barátokat szerezni, ráadásul a mérnökök többsége intelligens, jó arc ember!

Egyébként most ha a helyedben lennék elkezdenék tanulni ezerrel és kihoznám a maximumot a vizsgaidőszakból. Ha nagyon nem tetszik a szak akkor meg azon kell gondolkodni, hogy akarsz e váltani. Vizsgaidőszak után meg el kell kezdeni megjavítani az emberi kapcsolataidat és újakat is kialakítani.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. dec. 15. 11:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi tévő legyek, ha elvesztettem a legjobb barátnőmet?
Elvesztettem a legjobb barátnőmet?
Elvesztettem a legjobb barátnőmet, mit tegyek?
Elvesztettem a legjob barátnőmet, hogy tegyem magam túl rajta?
Elvesztettem az utolsó barátnőmet is. Le fogom tudni vala zárni ezt magamban, anélkül, hogy beszélnénk?
Tavaly elvesztettem egy balesetben a barátnőmet, meg mindig mindennap gondolok rá, jelenleg se munkám, se kocsim, se pénzem, se barátnőm nincs. Ugyerzem, hogy egy csődtömeg...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!