Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon gáz, hogy 0 szociális...

Nagyon gáz, hogy 0 szociális kapcsolatom van és a Gyakori az egyetlen összeköttetésem az emberekkel, meg a külvilággal?

Figyelt kérdés
Enélkül el lennék teljesen vágva. Szerintem ha ez az oldal se lenne tuti becsavarodnék.... Leírhatom a gondolataimat, olyan nekem, mint egyfajta terápia.

2021. márc. 21. 18:46
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

7-esnek: Ha annyi szociális kapcsolatom se lenne, amit a Gyakori ad, akkor valószínű bediliznék teljesen.


Így is egy csomószor beszélek magamban, meg random sírórohamok jöttek rám, legalább ennyi örömöm legyen az életben, ha már más nincs, köszönöm !

2021. márc. 21. 19:17
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
Lehet itt hisztizni, valószínű benned is van probléma mert a barátok ismerősök nem szoktak csak úgy ok nélkül tömegesen elfordulni.
2021. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
12: Ha neked annyi sok barátod van, meg tökéletes a szociális kapcsolatrendszered és szuper életed van, akkor hogyhogy itt vagy te is az oldalon ??
2021. márc. 21. 19:26
 14/30 anonim ***** válasza:
86%

Azért végig kellene gondolnod, hogy mi miatt alakult így. Esetleg benned lehet-e a hiba. Az gyanús, hogy mindenki átver, meg elhagy.

Szerintem veszélyes, ha csak itt "élsz"

Hol laksz, van valami hobbid?

2021. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Ha már a valós emberek nem kíváncsiak rám, elfordulnak tőlem, lelépnek, akkor legalább virtuális kapcsolataim legyenek.


Tudom nagyon sovány ez, DE a hús-vér emberek nem kíváncsiak rám, leráztak, elhagytak, megbántottak engem.


Úgy vagyok vele, hogy még ez is jobb, mint a semmi. Már így is magamban szoktam beszélni.

2021. márc. 21. 19:36
 16/30 anonim ***** válasza:
97%
Jobb, mint a semmi, de csak ideiglenesen. Ne maradj így! Hány éves vagy?
2021. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
92%
nem baj kérdező, engem is csak elhagytak, kitagadtak, kerültek, kihasználtak szóval tudom milyen érzés..
2021. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
63%

Nem gáz, inkább szomorú :(

Pláne úgy, hogy még fiatal is vagy (gondolom)

2021. márc. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de ez még simán változhat.

Nekem is kevés barátom van, sok emberben csalódtam.

2021. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
20: Ha neked olyan jó, boldog, kiegyensúlyozott életed van, akkor miért szorulsz rá arra, hogy vadidegen embereket porig alázol a Gyakorin ?
2021. márc. 22. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!