Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon gáz, hogy 0 szociális...

Nagyon gáz, hogy 0 szociális kapcsolatom van és a Gyakori az egyetlen összeköttetésem az emberekkel, meg a külvilággal?

Figyelt kérdés
Enélkül el lennék teljesen vágva. Szerintem ha ez az oldal se lenne tuti becsavarodnék.... Leírhatom a gondolataimat, olyan nekem, mint egyfajta terápia.

2021. márc. 21. 18:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
64%
A 20-as nem alázott porig, a véleményét mondta el elég durva módon. Az első hozzászólását megfontolhatnád, attól, hogy ilyen böszme, még lehet benne igazság. Te ne érezd megalázva magad.
2021. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

Le lehet engem pontozni. Adtam egy normális választ.


Kifejtettem, hogy szerintem nem normális az, ha valakinek semmi kapcsolata nincsen.


A kérdező maga is úgy teszi fel a kérdést, hogy "nagyon gáz"?

Magyarul tisztában van vele, hogy ez nem egy normális állapot.


De nyilván ahelyett, hogy elgondolkozna, nem vár mást csak "léleksimogatást" hogy persze, tök normális hogy egyedül vagy és semmi célod az életben azon kívül, hogy itt vagy.


És nyilván mindenki más a hibás rajta kívül, mert mindenki őt veri át és mindenki vele bunkó. És véletlenül sem benne van a hiba.


De persze én vagyok a szemét aki porig aláz mindenkit, miközben a kérdező maga is azonnal támadóan és lekezelően lép fel mindenkivel szemben aki nem az ő kis lelkét simogatja.


Csak tudnám minek teszi fel akkor a kérdést, ha előre eldöntötte a választ :)

2021. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
38%

23-as, lehet van igazság abban,amit írsz, viszont ahogyan írod, az nem túl humánus. Ilyen hozzáállással nem sokáig lesznek barátaid, hamarosan te is egyedül leszel.

Ha segíteni akarsz, tedd úgy, hogy a kérdező érezze a segítő szándékot.

2021. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

22: Konkrétan sz@rdarabnak neveztél, kapj már magadhoz ember ! (már törölték a kommentedet)


Le lehet írni úgyis a véleményed, hogy nem sértegetsz. És ha neked sokkal jobb életed van, akkor hogyhogy te is a Gyakorin lógsz ? Engem ócsárolsz, pedig te ugyanazt csinálod.

2021. márc. 22. 16:10
 25/30 A kérdező kommentje:

22: Normál hangnemben is le lehetett volna írni.


Gondolom neked csúcsszuper boldog életed van, máskülönben nincs jogod nekem ilyeneket írni.


Ha igen, vannak barátaid, akkor nagyon örülök neki. Beszélgess és találkozz velük, ahelyett, hogy engem szidalmazol.


Tudod, lehet hogy szánalmas vagyok. De a legszánalmasabb ember az, aki belerúg a padlón lévő emberbe.

2021. márc. 22. 16:21
 26/30 anonim ***** válasza:
52%
Igen az. Nekem is kb ennyi a kontaktom. Közben meg a valóságról semmit nem tudunk. Bár úgy hiszem nem véletlen hogy nekünk nem megy az ami minden más embernek alap ,normális, hétköznapi.
2021. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
68%
Talán sajnálatos, de egészen biztosan nem gáz. Meglepően sokan vannak így egyébként (talán érdemes lenne egy kis közösséget alakítani)...
2021. márc. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, meg aki ilyen helyzetben van!

Nem is dolgoztok, vagy a munkahelyeteken sincs senki, akivel jóban vagytok? Esetleg a családban? Vagy hogy kell ezt elképzelni?

2021. márc. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
64%
22es hozzászóló! Nem tehet róla, hogy nincsenek barátai barátokat is lehet rosszul megválasztani mint egy párkapcsolatot.
2021. márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
53%
Nincs ezzel semmi baj az égvilágon, most ha ez az oldal, és az ittlévő emberek segítenek téged a mentáélis egészségedben abban hol a hiba? Jobban érzed magad tőle, tanulsz a kérdésekből, esetleg még meg is ismersz valakit innen. Ne aggódj emiatt, sokan vannak most sz*r szociális helyzetbe, én is hónapok óta alig látom a barátaim/ismerőseim vagy úgy bárkit aki kedves nekem. Most hasonló cipőben jár mindenki a világban, de majd ez is lemegy, és hidd el találsz élőben is majd felejtehetlen kapcsolatokat:) Drukkolok neked!
2021. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!