Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jó egyedül élni?

Jó egyedül élni?

Figyelt kérdés

Hosszabb ideje egyedül vagyok home office-ban, meg amúgy is, és sokkal kiegyensúlyozottabb, nyugodtabb az életem, mint amikor otthon a családommal éltem, vagy pl. párkapcsolatban egymás mellett valakivel, vagy pl. amikor be kellett járni napi szinten a melóhelyre.


Arra is rájöttem most a home office alatt, hogy minél kevesebbet vagyok emberek között, annál jobban érzem magam lelkileg-testileg-mentálisan. Szinte minden negatív testi tünetem, amit az emberekkel teli környezet okozott, eltűnt, mióta egyedül vagyok, nyugalomban, és senki nem b*sztat.


Bele sem merek gondolni, hogy ahol három gyerek van, és a szülői házban él két-három generáció, ott mi lehet.


Szóval nekem jobb így.



2021. ápr. 3. 19:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2021. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én nem szerettem egyedül élni, de a home office-t én is csípem. Felér egy szanatóriummal, hogy nem kell a főnökömet és a kollégákat napi szinten látnom. A családomban az a jó, hogy nagy a ház és el tudok vonulni, amikor besokallnék. Így is több énidőre lenne szükségem, de egyedül befordulnék, szükségem van rájuk.
2021. ápr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

10-es nem kell velük foglalkozni, aki számon kéri rajtad, annak csak jelezni kell, hogy ez a te életed.


Ez az egyik véglet, a másik véglet butasága, és ostobasága, amikor elkezdenek kombinálni, hogy az illető azért van egyedül, mert biztos bi vagy homoszexuális. :D


Tesztelgetik az embert, aztán saját hülyeségük amivel szembesülnek, mert a másik dunszt visszateszteli.


Sajna vannak ilyen buta emberek is, és lehetne sorolni.


Lényeg a lényeg meg kell tanulni nem foglalkozni velük.


Az egymás elfogadásáról meg csak annyit, hogy több ember képtelen felfogni, ha intellektuális érdeklődésben egyáltalán nem kompatibilis a másikkal és dunszt próbálja ráerőltetni a másikra az ő világnézetét. Ahelyett, hogy békén hagyná.


Aztán csodálkozik hogy a másik kihátrál vagy meri jelezni, bizonyos topic-nál, hogy az ő elképzelése nem fedi a valóságot teljesen.


Vagy amikor az egyik ezzel szeret foglalkozni a másik nem, és ezt hangoztatja minden egyes alkalommal valamilyen formában, hogy milyen szar dolog, amivel a másik foglalkozik.


Le kell tényleg szarni. Nem kell senkinek megfelelni, ez az egyszerű titka, ezt idővel az ember szépen csöndben megtanulja, és eljut egy olyan szintre amikor semmilyen fajta kellemetlen érzést nem vált már ki belőle az ellendrukkerkedés, csak maximum unott érzést.

2021. ápr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!