Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 40-es mentálisan sérült szűz...

40-es mentálisan sérült szűz férfiként van bármi értelme a hátralevő 20 évnek ?

Figyelt kérdés

Nulla tapasztalattal, leépült aggyal és testtel , az impotencia határán, van értelme dagadt elhagyott öreg nőkért küzdenie hogy hátha szóba állnak velem , miután már 30-50 pasi átment rajtuk és kidobták, elhasználták testileg lelkileg?

Van értelme egyáltalán élni ha csak ennyi jut az életből ?



2021. ápr. 5. 11:13
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Már megint itt van ez a szerencsétlen lúzer? Remélem nem fogja húsz éven keresztül a sirámait ide posztolni hetente?! 😂
2021. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
#8 igen ahogy írtam is mentálisan sérült vagyok. Emellett csúnya és kisfarku is . Komoly személyiségzavarral és komplexussal . Tudom hogy én bsztam el.
2021. ápr. 5. 11:43
 13/33 A kérdező kommentje:
#11 örülök hogy te is itt vagy. Igaz fogalmad sincs ki vagyok de üdvözöllek és jó hogy olvasod a kérdésemet és hogy te is itt logsz mindig
2021. ápr. 5. 11:44
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem te írogattál pár éve "37 éves szűz" -ként a szexualitás kategóriában?
2021. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
#14 te már pár éve listát vezetsz az itteni beírókról? Az kemény
2021. ápr. 5. 12:06
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Hetente elsírja itt, hogy mennyire szerencsétlen. Közben meg tényleg az, nem is kicsit! 😁

Persze változtatni nem akar, csak ennyi telik tőle. Ettől várja a megváltást.

2021. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
97%

Nem vezetek listát, csak pár éve sokat lógtam ott.

Ha te vagy az, akkor mindent értek. Váltottunk akkor pár privát üzenetet. Én is szűz voltam, ismerkedtem és mindenkire nyitott voltam. Az elején kedvesnek tűntél, aztán ott fejeztük be, hogy azt mondtad, reméled elveszik a szüzességemet aztán otthagynak az első alkalom után, és soha többé nem lesz senkim az életben.

Jelentem, elvették, és azóta is együtt vagyunk.

Neked azért nem lesz soha senkid mert bunkó vagy az emberekkel, és teli vagy kisebbségi komplexussal. Nem is kicsi a farkad, csak szerinted. Nem azzal van baj, hanem a fejeddel. A páromé kisebb mint a tiéd, és tökéletesen elég.

2021. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer élünk, én helyedben minden eszközt megragadnék társkeresésre. Az a kedélyedre is jó hatással lesz. És ne ítéld el őket külsejúk alapján, hogy dagadt meg ronda. Lehet belül nagyszerű emberek ők is.

Én is annyi idős vagyok, mint te. Én is társat keresek, fent vagyok 4 társkeresőn. Igen, ronda vagyok. Annyira azért nincs gond, havernak bevállalnak, jó viszonyban vagyok többnyire mindenkivel. Amúgy nő vagyok, és ha bizalmasabb viszonyba kerülök valakivel, nem akarják elhinni, hogy szűz vagyok. Igaz, ami igaz: ennek oka lehet alkoholista szüleim, akik ütöttek-vertek és egy ismerősöm, aki megpróbált megerőszakolni. Túltettem magam a múlton. Már 20 éve külön élek.

Neked meg kívánok sok szerencsét!

2021. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

#17 ja hogy te nő vagy. Akkor nincs több kérdésem. Az hogy a párodnak kisebb van azt kötve hiszem, és valószínű hogy azért elég mert nem láttál/tapasztáltál mást.

Öreg Szűz kisfarku férfiaknál kicsit másképp mennek a dolgok mint egy szűz lánynál. Amúgy én nem emlékszek rád , ha valakid szűz lányként írtál volna biztos megmarad, sőt mindent megtettem volna hogy együtt próbáljuk ki / csináljuk az első .

Szóval no comment

2021. ápr. 5. 13:38
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg egy szerencsétlen ember, szánalmas, de nem lehet rajta segíteni. Nem fogadja el a tanácsokat, sem a segítséget. Valahol az az érzésem, hogy neki így jó.
2021. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!