Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányba bele lehet halni?

A magányba bele lehet halni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 07:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
#22 Persze, biztos vannak kivételek :) De az emberek nagy többsége nem viseli jól, hogyha csak havonta egyszer nyitod rá az ajtót egy órára.
2021. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
70%

Ha tartósan depressziós az ember, eszi magát, legyengül az immunrendszere, fogékonyabb a fertőzésekre, kevésbé tud védekezni.

A magányba nem lehet belehalni.

Mikor én magányosnak éreztem magam, utólag rájöttem, hogy egy folyamatosan panaszkodó, bajbakerült energiavámpír voltam, aki folyamatosan rinyált. Volt rá okom, de akkor is, így nem lehet másokra szállni.

Végül felnőttem, ráláttam, megváltoztam. Ehhez az is hozzájárult, hogy megtanultam egyedül is jól érezni magam.

Először mindig magadba kell nézz-vajon mindent jól csinálok? Nincs semmilyen hibám, amiért senki nem akar tartósan velem maradni?

Valószínöleg van.

nyugottan pontozzatok össze-vissza, ha attól különbnek érzitek magatokat mint előtte (bár nem lesztek azok). Az ilyen emberek az ellenkezőjét szeretik hallani: az egész világgal van a baj, és nem velük.

Ha nem lettem volna már én is túl ezen, nem mondanám.

2021. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!