Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Férfiak,hogy viselitek amikor...

Férfiak,hogy viselitek amikor leszólítotok egy nőt és az csúnyán néz rátok,valamint némának tetteti magát?

Figyelt kérdés
Biztos több férfitársam is találkozott ezzel a jelenséggel,amikor odament egy nőhöz és a nő csúnyán nézett rá és úgy tett mintha nem tudna beszélni.A férfi odamegy hozzá mert tetszik neki a nő,a nőnek viszont nem tetszik a férfi,ezért levegőnek nézi és úgy csinál,mintha nem hallaná amit a férfi mond neki.Engem az ilyen érzékenyen érint,vajon a többi férfit is?

2021. ápr. 23. 12:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
De nekünk nőkmek nem az a vágyunk, hogy idegen férfiak lelkét pátyolgassuk. Tehát reggel felkelés után 20 percel a baromira nem arra vágyom, hogy valaki a buszon zaklasson. Vagy épp megyek haza egy fárasztú nap után, olvasok vagyzenét hallgatok, akkor már annak sem örülök hogy megzavarnak, nem hogy még kedvesen mosolyogjak és téged bíztassalak hogy nyugi, majd biztos meglesz a nagy ő. Nem szeretem azokat a férfiakat akik azt hiszik, hogy csak azért mert nő vagyok, már rögtön boldog, boldogtalannal ismerkedni akarok.
2021. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
18%
Én igen, kedvesen mondom a csöveseknek hogy nincs apróm. De ha egy normális nő odajönne, nem nézném levegőnek, sőt ahogy mondtam senkit nem nézek levegőnek... De ez elég sokat elárul a személyről.
2021. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%
Én annak örülnék, ha nem jönne oda senki kéretlenül mindenféle előzmény nélkül, de hát, nincs így. :/
2021. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
95%
A 12-es hozzászóló a kérdező egy másik accountja?
2021. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
94%
11es vagyok. Én se nézem levegőnek, csak normális stílusban közlöm vele hogy nem. De nem fogok nekiálni mosolyogva vígasztalni a tagot.
2021. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
91%

Én mindig próbálok normalisan kommunikálni ha hozzám szólnak, de vannak kivételes esetek (amikor creepy emberkék szólítgatnak le) olyankor inkább csak pánikolok és próbálok odébb állni.


Szerintem amúgy sokan nem némának tettetik magukat, inkább csak lefagynak/megijednek és nem tudnak mit reagálni. Legalabbis velem sokszor ez történik.

2021. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
98%

en felek a ferfiaktol, szoval ha odajonnek hozzam, igy probalom elharitani oket, es fel szemmel mar a “menekuloutat” keresem, hogy mit csinaljak ha nem hagy beken vagy eroszakos lesz.


tisztaban vagyok azzal hogy nem mindenkit a rossz szandek vezerel, de te is ertsd meg kerdezo, hogy nokent nem ugy tekintunk az ilyen ismerkedesre, mintha hozzad menne oda egy csinos no az utcan.


probalkozz inkabb tarskereson, talan ott tobb sikerrel jarsz

2021. ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
38%

Azért az kemény, hogy egy normális kérdésre nem tudnak egyesek annyit kipréselni magukból, hogy: "bocs, nem akarok ismerkedni", "ne haragudj, sietek", stb. Aztán meg a csodálkozás, hogy idegenek miért nem segítenek nekik, miért nem ápolják a lelküket, miért nem jönnek oda. Pontosan ezért, mert idegen emberek ennyire hulladékként képesek viselkedni egymással. Senki nem kötelez senkit ismerkedésre. De egy általános jómodor nem árt az embereknek.


Egyébként rengetegszer látom villamosmegállónál, hogy amikor valaki (tipikusan idősebb ember) próbálja megtudni, hogy merre megy a villamos, konkrétan a lányok/nők nem válaszolnak nekik.

2021. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
98%
Egy ideig normálisan elutasítottam az ismerkedő férfiakat, de erre vagy elkezdtek szidni ("akkor cseszd meg, te k##va") vagy elkezdtek kérdőre vonni ("de miért nem?") vagy könyörögtek ("na, legalább egy randit"). Mivel egyiket se szeretném hallani, ezért inkább ignorálom az összeset. Ezért van bent mindig a fülhallgató akkor is, ha épp nem hallgatok semmit.
2021. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
61%
Az igazság ott van,hogy vagy megütöd a szintet,vagy nem...a többi mellébeszélés.
2021. ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!