Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Férfiak,hogy viselitek amikor...

Férfiak,hogy viselitek amikor leszólítotok egy nőt és az csúnyán néz rátok,valamint némának tetteti magát?

Figyelt kérdés
Biztos több férfitársam is találkozott ezzel a jelenséggel,amikor odament egy nőhöz és a nő csúnyán nézett rá és úgy tett mintha nem tudna beszélni.A férfi odamegy hozzá mert tetszik neki a nő,a nőnek viszont nem tetszik a férfi,ezért levegőnek nézi és úgy csinál,mintha nem hallaná amit a férfi mond neki.Engem az ilyen érzékenyen érint,vajon a többi férfit is?

2021. ápr. 23. 12:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20%
Megütöm.
2021. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
39%

#21:

És az ilyen 100-ra van felpontozva. Grat, inkább anyádat ütögesd, te féreg.

2021. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak általánosítás szerintem. Az meg eleve nem jó, hogy vadidegenektől próbálsz elvárni egyfajta viselkedést.


Vannak mosolygós emberek, akik nyitottak a legtöbb emberre, vannak zárkózottabbak, félénkebbek. Lehet valaki fáradt, szomorú stb. Hacsak nem vagy nagyon creepy, nem tőled függ a viselkedésük, engedd el ezt. Csak próbálod rájuk hárítani, hogy nincs önbecsülésed.

2021. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
#19 Nagyon szépen leírta. Az elején meg volt bennem idegenek iránt is a jóindulat, de a sokadik ilyen esetnél higyjétek el fiúk, hogy elég lesz és egyszerűbb egy kimért (de nem bunkó) válasz, de előfordul igen az is, hogy este, holtfáradtan már rajta van az ember fején, hogy "ohh, bzmeg kezdődik" és nincs kedve válaszolni se.
2021. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
56%

Meglepődtem a válaszokon, pedig nő vagyok. Egyrészről persze érthető, ha az emberben van egyfajta bizonytalanság az idegenekkel szemben, meg mindenkinek lehet rossz napja, siet valahová, és a háta közepére se kívánja, hogy valaki leszólítsa a buszmegállóban.

Viszont egyre több olyan kiírást látok facebookos csoportokban, hogy "Keresem azt a lányt, aki ekkor és ekkor itt és itt volt, kérlek írj rám, ha magadra ismersz..." És a kommentek 90%-a arról szól, hogy a lányok még interneten keresztül is kiröhögik szerencsétlen pasit, mondván, hogy "Nem a neten kell keresni, mért nem mentél oda hozzá, ha tetszik..." Most pedig azt olvasom itt a hozzászólások többségében, hogy azt se szereti a legtöbb nő, ha leszólítják. Akkor ezek szerint semmi se jó?

Azonkívül pedig a kettős mérce az nagyon megy. Nem elég a kedvesség, a tisztesség és a jóindulat, sajnos ki kell mondani, hogy ha külsőre a fiú nem üt meg egy bizonyos szintet, akkor a nők semmibe fogják venni.

Én a magam részéről nem bánom, ha valaki odajön hozzám, csak ha nem szeretnék ismerkedni vele, ne erőszakoskodjon, hanem értse meg. Ha azt látom a másikon, hogy rendezett az öltözete, nem igénytelen, akkor meghallgatom mit szeretne, és válaszolok neki. Az olyanokat viszont, akik úgy jönnek oda este a villamosmegállóba, hogy erősen borsodi akcentussal kérdezik tőlem, hogy "Ne haragudj meg tudnád mutatni a mobilodon, hány óra van?" Na azoknak én is süketnek tettetem magam.

2021. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
90%

Mert egy random idegen ne jöjjön hozzám oda, pláne ne valami hlye dumával.


Aztán persze, amikor elküldöm, hogy bocs, van barátom, akkor 10/9 dögöljmegte roh.dtkuuur....-mit hazudsz. Vagy valami hasonló gyönyörűséget kapok válaszul.

2021. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
az meg se fordul a fejedben hogy a lanynak egyszeruen ellenszenves vagy es utalja ha idegenek leszolitjak az utcan? Lehet hogy pont az a tipus vagy akit a lany utal vagy nem vagy eleg jokepu vagy egyszeruen azt akarja hogy hagyd beken. ha keresztul nez rajtad akkor talan veszed a lapot hogy KOPJAL MAR LE ROLAM!
2022. febr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!