Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Voltatok már úgy hogy semmi...

Voltatok már úgy hogy semmi nem sikerül? Magán élet sem és a munka sem ? Mit kell tenni ilynekor? h elinduljon barmi 😓

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 14:27
 1/6 Gáz-szerelő Zoli ***** válasza:
15%
Van akinek bejön a horgászat, kirándulás, hegymászás, terepmotor vagy kimegy egy meccsre jót anyázni :)
2021. ápr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Én is így vagyok vele.

Ha nem látszik a jövő, akkor csak az éppen előtted álló lépésre koncentrálj! Ne akard görcsösen, hogy minden sikerüljön! Inkább értékeld újra az életed. Akár tanulj valami újat. Vagy csak távolodj el a problémáktól egy ideig. Kezdj el sportolni, keress egy új hobbit! Próbáld a körülményekhez képest jól érezni magad. A negatív gondolatok csak további negatív eseményeket vonzanak az életedbe. Inkább gondold át, mi az amid megvan, amiért hálás lehetsz. Egyszerű dolgok is jók pl. egészséges vagy, van hol laknod, van mit enned stb.

Ha elutasítanak egy állásinterjú után, nyugodtan kérdezz rá az okára! A hibákból mindig lehet tanulni, és így lehet fejlődni. Soha nem szabad feladni. Rengeteg híres ember van, akiket több százszor, akár ezerszer utasítottak el, mire végül sikeresek lettek, mert tanultak a hibáikból, nem adták fel, és megpróbálták 1001x is.

2021. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Én már nem teszek semmit.

Teljesen mindegy minden.

2021. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Őszintén imádkozni!
2021. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Miért lett lepontozva az 1-es?
2021. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, már értem!
2021. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!