Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül nekem nehéz?

Egyedül nekem nehéz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most jön anyáknapja, minden hirdetés ebből áll... Ilynekor kicsit elszomorodok, mivel az én anyám elhagyott kb. 6-7 évesen. Több esélyt kért, hogy bizonyítson, több esélyt is kapott. Mindig ugyan olyan csalódáshoz vezetett... Anyák napja közelében mindig kicsit szomorkodom, mert én is akarok hatalmas, szívvel teli ajándékokat adni... Már ovitól kezdve a testvéreim jártak az anyáknapi ünnepségekre, és vittük haza anyámnak a kézzel készített ajándékot. Akkor is nagy lelkesedéssel adtam át neki és mondtam el neki a versemet, ő meg.. Hát félig alva hallgatta végig. Nem tudok mit kezdeni ezzel... Sosem volt normális életem. Tudnátok nekem írni valamiféle aranyos, kedves mondatokat? Erre lenne szükségem....

2021. ápr. 27. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Huh, hát ez tényleg baromira nem könnyű. Nem tudom, hogy ez tényleg segít-e, vagy csak üres szavaknak fogod látni, de remélem, hogy valamit azért segít.


Szerintem ebben az esetben az anyák napját ne a tényleges anyukádra értsd, hanem azokra, akik helyette neveltek fel. Megtarthatod az ünnepet; vegyél virágot, vagy valami ajándékot annak, akitől a legtöbb szeretetet kaptad. Ha ez apukád volt, akkor neki, ha a nagyszüleid, akkor nekik, ha a testvéreid, akkor neki. Ha nincs jó kapcsolatod a családod többi részével, akkor esetleg írj rá facebookon egy volt tanárodra, akit a legjobban szerettél, és köszönd meg, hogy jobbá tette azt a pár évet, amíg tanított (ez nem gáz, vagy ciki! a legtöbb tanár nagyon tud örülni ilyeneknek)


Nem kell, hogy feltétlenül kimaradj az ünneplésből.

Ez a nap a gondoskodásról és szeretetről is szólhat, és ha van olyan ember az életedben, akit szeretsz, akkor ezt a tudtára adhatod.


Addig is kitartást! :)

2021. ápr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Eszembe jutott az általános osztály főnököm! :) ő adott tanácsot nekem mindenben.. Szinte neki köszönhetem a mai világnézetemet... Mai napig, ha meglátom rohanok hozzá megölelni. :) köszönöm ez jól esett!
2021. ápr. 28. 00:02
 3/3 anonim válasza:
Okosat nem tudok mondani, így csak kitartást, szeretetet és nyugalmat kívánok neked kérdező! :)
2021. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!