Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs senkim a családomon...

Nincs senkim a családomon kívül, nagyon magányosnak érzem magamat, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé zárkózott vagyok, meg nem is vagyok barátkozós típus, így nincsenek barátaim, nincs párkapcsolatom, nincs senkim a családomon kívül. Ahogy egyre inkább idősödök (23 éves lány vagyok amúgy), annál rosszabb a dolog.Nem tudom mit tehetnék, nem jó így az élet, látni, hogy másokkal mennyi minden történik és ezer barátjuk van, meg prákapcsolatuk, én meg egy rakás szerencsétlenség vagyok.


Mit tanácsoltok, mitől lenne jobb?



2021. ápr. 28. 18:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én is elég hallgatag vagyok. Van pár barátom, mind abból a típusból, akinek be nem áll a szája. Szóval van, aki társaságként pont hallgatóságot igényel, és ha találsz néhány ilyen ismerőst, akkor a társaságukban azért a te kommunikációs készségeid is fejlődni tudnak. (Velem legalábbis így volt.)
2021. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!