Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs senkim a családomon...

Nincs senkim a családomon kívül, nagyon magányosnak érzem magamat, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé zárkózott vagyok, meg nem is vagyok barátkozós típus, így nincsenek barátaim, nincs párkapcsolatom, nincs senkim a családomon kívül. Ahogy egyre inkább idősödök (23 éves lány vagyok amúgy), annál rosszabb a dolog.Nem tudom mit tehetnék, nem jó így az élet, látni, hogy másokkal mennyi minden történik és ezer barátjuk van, meg prákapcsolatuk, én meg egy rakás szerencsétlenség vagyok.


Mit tanácsoltok, mitől lenne jobb?



2021. ápr. 28. 18:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Pont arra próbálok rájönni, hogy hogyan csináljam xd
2021. ápr. 28. 20:06
 12/21 anonim ***** válasza:
19%
Akkor miért nem ezt írtad le először? Hogy nem tudod hogyan csináld?
2021. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Szerintem ez már kiderült, hogy tanácstalan vagyok
2021. ápr. 28. 20:23
 14/21 anonim ***** válasza:
27%

Persze, 23 éves csaj magányos.. ennél abszurdabb már csak egy becsületes politikus. A lányok ha akarnak ha nem szereznek faxit bárhol. Van egy értelmi fogyatékos lány ismerősöm, dagadt, meg csunya, és van barátja, sőt 4 év alatt volt vagy 6. :D

Kamus kérdés, és valójában fiú vagy.


Szóval, haver, figyi. Tisztába vagyok vele milyen ez, hisz ebben éltem, sajnos más kiút nincs mit embereket megismerni, most nehéz, erre való a discord, ott tudsz beszélgetni random emberekkel és valamennyire magadat kell adnod mert beszélsz, érezni fogod, hogy mennyire jelentene problémát az, ha pikk pakk egy teraszon találnád magad 3 új leendő haverral. A hangcsevegés szerintem ennek az előszobája, én már ott vagyok, már a félénk , szociális fóbiás, jómagam elhagyta a dadogást, az amúgy gyermek hangjától való félelmet és beszélgetések soran ismét megtalálom a szavakat. Már le is szerveztem találkozót azokkal akikkel beszélek, egy teraszon. :)


Társkeresőkkel meg semmire nem mész, ott olyan lányok vannak akik a 180+ magas BMW-s gazdag srácot keresik, nem érdemes időt pazarolni, a rendes csajok nem a társkeresőn vannak.

2021. ápr. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
14-es azt ugye tudod hogy lehet egy csaj könnyebben talál magának egy srácot, de olyat találni aki jó is nagyon nehéz tud lenni? Nekem majdnem minden lánybarátom ki nem állhatja milyen idióta férfiak vannak társkeresőn, volt amelyik csak 25 éves kora körül talált rá az első értelmes srácra. A 23 nem tűnik annyira lehetetlennek ha a kérdező komoly kapcsolatot akar és nem csak hogy legyen egy
2021. ápr. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
91%
miért is gondolod hogy nem vagy szép? van akinek a ducibbak jönnek be van akinek a vékonyabbak,kis vagy nagymell, rövid vagy hosszú haj, ezek többségét szerintem az elfogadás adja alapul. Nem az hogy mit kellene magadon változtatni..
2021. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi #14, de még mindig lány vagyok... igaza van a #15-nek, eddig mindig idiótákkal hozott össze a sors, tudnék nektek olyanokat mesélni... #16: főként ezeken a társkeresőkön van egy alapelvárás a nők felé külső szempontból, és ha már nem felelsz meg ennek, akkor nem leszel sajnos túl menő, vagy csak szexet akarnak tőled.. én nyilván nem csak arra vágyom, szóval nem is szeretem már ezeket az appokat
2021. ápr. 29. 12:51
 18/21 anonim ***** válasza:
81%

16-os, ne nevettesd már ki magad..egy srác meg csak akkor lehet ronda, ha kicsi a farka?

Ha egy lánynak csak az arca csúnya, a teste pro, a legtöbb srácnak nem fog kelleni csak maximum szexre.

2021. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudok igazán tanácsot adni, de ha gondolod én szívesen barátkozok veled. 25 éves lány vagyok és hasonló helyzetben. :)
2021. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
97%
Talán az jó lehet, ha barátkozol, beszélgetsz, levelezel először, az adhat erőt, kiutat. Ha gondolod írj, de jelenleg nem keresek párkapcsolatot.
2021. máj. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!