Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 20 évesen jobb csajozni mint...

20 évesen jobb csajozni mint 40 évesen?És ha igen,miért?

Figyelt kérdés
Én szerintem azért jobb,mert egy 20 éves kikezdhet vele egykorú lányokkal is,meg 40 éves nőkkel is,a 40 éves nő nem fog rá haragudni,tudomásul veszi hogy az idősebb nők jönnek be a fiúnak,még talán tetszik is neki hogy egy fiatal fiúnak tetszik,hogy vonzónak tartja őt egy 20 éves.Viszont egy 20 éves lánynak kellemetlen lehet,ha egy 40 éves pasi kikezd vele.Még azt is gondolhatja, azért kezdett ki vele mert idősebbnek néz ki,mint 20 éves és ez rosszul eshet neki.Én szerintem 20-tól 30 éves korig kell keresgélni,sokat csajozni,hogy mire 40 éves lesz az ember már legyen nős,legyenek gyerekei,ne legyen magányos,40 évesen már ne kelljen foglalkoznia csajozással ha nem muszáj.40 évesen már kevesebb az esély,hogy összejövünk valakivel,mint 20 évesen.Jól látom?

2021. máj. 2. 21:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
10es ne légy naiv, a 20as korosztály jó részét sajnos meg lehet venni egy iPhonenal meg plázázással, egy kis wellness hétvégével. Nagyon sok csajnak csak ez számít, kiszórakozza magát. Aki komoly kapcsolatot akar, az nem kezd apja korabelivel.
2021. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

De minek kell fiatallal kikezdeni? Az biztos, hogy könnyebb préda, de sokkal hisztisebb és gyerekesebb lehet. Nem hiszem, hogy megérné az idegeidnek. Komoly viszonyt alig tudok elképzelni ilyen esetben.

Én 19 vagyok, anyum meg 42 éves, szóval nekem már ezért is vicces lenne, ha ennyi idős emberrel járnék, de soha nem fogom azt mondani, hogy soha, mert mindig a fordítottja történt velem.:D De 25-30 évesen simán elképzelhető, hogy csak a 35-40es férfiak után szeretnék majd nézelődni.

Na, a lényeg, ha úriember vagy akkor 100% siker. Nekem tetszettek már csúnyácskább férfiúk, szóval nem attól fog belédesni valaki, mert szép vagy.

2021. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#11 tehát pár száz ezer forint és szexelhetek egy fiatal csajjal akit egy fiatal srác két beszólásért és meki szendvicsért megkap?

Értem

2021. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!