Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is magányosnak érzi...

Más is magányosnak érzi magát? Úgy gondolom, hogy semmit nem ér már az életem egyedül, 25 évesen nincs senkim.

Figyelt kérdés
És lehet hogy nem is lesz, mert nem vagyok elég jó a nőknek, nem tudom megadni azt amit más megad nekik, mert szegényesen élek, és nem is nézek ki jól. Soha nem is volt kapcsolatom. Van egyáltalán így értelme élni? Mindenhol boldog embereket és párokat látok, egyedül én vagyok ilyen szerencsétlen, akinek nem jön össze semmi az életben.

2021. máj. 26. 08:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
44%
Annyira szánalmas ez a képmutatás, ami itt és a hasonló kérdések válaszadói tanúsítanak. Ha szarul nézel ki férfiként, akkor max olyan nők állnak veled szóba, akik a saját nemükben sokkal lentebb vannak, mint te a férfi társadalomban. Ha jól nézel ki, akkor meg mindegy, hogy van-e pénzed vagy sem, le se tudod vakarni magadról a nőket. Tetszik, nem tetszik, ez van. A nők érzik, tudják, hogy válogathatnak. És ezt meg is teszik.
2021. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

#11


Én is ezt tapasztalom, a legutolsó panelproli c típusú lány is válogat, bár nem úgy, és nem olyan mértékben, ahogy ezt egyesek állítják. De tény, hogy egy társkeresőn, vagy szórakozóhelyen az ilyen lecsúszottabb lányokért is hatalmas verseny van.

2021. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!