Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 23 éves fiú vagyok. Utálom az...

23 éves fiú vagyok. Utálom az életemet. Nincsenek barátaim. Nem is nagyon motivál semmi, hogy legyen. De sokszor nagyon egyedul érzem magamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig ahhoz, hogy elérd azt, amit szeretnél nagy adag motiváció kell. Mozdulj ki, menj idegenek közé, csak így lesznek barátaid.
2018. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerinted mit? Változtass...

Járj emberek közé. Próbálj meg beszélgetni, nyitott lenni. Ne félj a csalódástól.

2018. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban tesó.

Nézz mémeket vicces videókat/filmeket az ideiglenesen feldobja a napod!

Aztán majd lesz valami.

22F

2018. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akiknek írtak.
2018. jan. 24. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet... De igazság szerint már megbarátkoztam a tudattal, hogy egyedül vagyok. Sokszor nem is hiányzik a társaság.
2018. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván te is érzed a helyzet tarthatatlanságát, ezért írtad ki a kérdést. Ha helyzet tarthatatlan, azon csak a változás segít. Miután a világot megváltoztatni nem tudod, a változást magadon kell végrehajtani.

Nézzük először a probléma gyökerét. Sok összetevője van, kezdve a bolti élelmiszernek csúfolt vackok egészségkárosító hatásától, az azokból lerakódott méreganyagoktól a téli hónapok fényszegény, melatonintermelő hatásán át a korodra jellemző melankóliáig.

Szerencsére nem kell minden egyes problémával külön megküzdeni, van egy aduász, ami mindent visz. Úgy hívják: mozgás.

A mozgás, az erőlködés már önmagában is boldogsághormonokkal jutalmazza a testedet. Ha ráadásul ezt valahol kint viszed véghez, a termelődő D vitamin további "jólérzemmagam" dózisokkal társul. Van viszont ennek egy mellékhatása; a csajok közt is kapósabb leszel. :-))

2018. jan. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!