Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzi úgy néha hogy...

Más is érzi úgy néha hogy soha nem lesz párja? Nagyon kilóg a sorból és nem találja sehol sem a helyét? 24 L

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 13:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem,de gyakran reményt adtak a pillanatok mikor akár még bicskanyitogató témákban is egyetértettünk egy nővel,illetve életfilóban is ami annyira eltér az általánostól,hogy felfogni sem képesek a maiak.(99%)
2021. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 30/F.
2021. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 19/F
2021. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 22f
2021. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
:D :D Alapíthatnának maguknak egy klubbot az emberek, annyian vannak így, és a tagdíjból jó páran el is tarthatnák magukat... Látod, máris van 3-4 potenciális jelölted... :P
2021. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon kilógok, s ezáltal kizártnak tartom, hogy találok valakit. De már fel is adtam a keresgélést egy ideje, belefáradtam egyszerűen. Bár a magánynak is meg van az előnye, olykor jól is esik.
2021. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én is úgy érzem. 22F

Egyébként ha esetleg van kedved, nekem nyugodtan írhatnál, nem csak hogy párom, barátaim sincsenek, szóval szívesen megismernék embereket.

2021. jún. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos én is így érzek, de már egy jó ideje, csak pár hónapja erősödött fel ez igazán.

Azzal pedig csak ráteszek egy lapáttal, hogy neten nem szeretnék és nem is tudok ismerkedni, valamint itthonról sem járok el valami sokat.. :c

2021. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 moozygoo ***** válasza:
76%

Nekem volt már, de szerintem több nem lesz.

Nem tartom magam valami nagy kívülállónak, némileg zárkózott vagyok az tény.

Nekem valószínűleg azért nem lesz, mert lemorzsolódtak a barátaim, egyedül meg nem igazán lehet szerintem, bár ha belegondolok én ismerőseim is anno mind baráti társaság által jöttek össze.


Persze sok időt eltöltök itthon, de mostanában elkezdtem kimozdulgatni, például ha van kedvem, energiám, időm és jó idő akkor kimegyek a közelben lévő futópályára futni.

Legutóbb a Budapest Garden-be néztem ki, tegnap pedig sétállgatás közben az Újpest környékén levő Népszigetnél kötöttem ki (azt hiszem így hívják).


Úgy láttam mindenki csoportokban van, vagy minimum kettesben valakivel, csak én voltam egyedül (kicsit nyomorultul is éreztem magam), aztán hamar haza is jöttem. Nem látom hogy egyedül kimennének az emberek, ismerkedés, szórakozás, kikapcsolódás céljából, csak baráti körrel vagy párjukkal, oda meg nem igazán tudok odacsapódni.

2021. jún. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Igen nekem szerintem sose lesz

24/F

2021. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!