Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok alig van...

Magányos vagyok alig van kivel beszélnem, ebbe meg lehet egy idő után bolondulni?

Figyelt kérdés

Korombeliekkel meg egyáltalán nem beszélek. Introvertált vagyok így elvagyok egyedül de azért kicsit én is igénylem a beszélgetést, embereket.

Meg emiatt nincs jó kommunikációs készségem és ezért még nehezebb ismerkedni, főleg barátnőt találnom.

Amúgy szerintem ahhoz képest hogy nagyon magányos vagyok régóta és sokat kattog ezen az agyam egész normális vagyok, meg vidám és vicces is tudok lenni így senki nem gondolja rólam hogy igazából mennyire zavar ez.

Fiu vagyok és leginkább egy lány hiányzik akivel tudnánk jókat őszintén beszélgetni.


2021. jún. 5. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Az ember társas lény. Több kutatas is bizonyítja, hogy emberi kapvsolatok nélkül meg lehet őrülni
2021. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vadássz Tinderen :D
2021. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen, meg fogsz bolondulni.
2021. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a határán voltam. Borzasztó volt. Simán megkattanhatsz tőle. Biztos, hogy nincs semmi bajod. Bátran csajozzál,de fő az őszinteség!
2021. jún. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!