Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Szóval nem az van, hogy nem tudok barátnőt találni, hanem hogy akik vannak ők nekem kapcsolatra nem jönnek be.

Velük vagyok most.

1. 22 éves lány, minden kéjencségemet örömmel teljesíti, de az empatikus érzéke nem épp fejlett, elég butuska csaj.

2.38 éves nő, ő ideális házvezetőnő. Mikor nálam van kitakarít, istenieket főz, nem vár el tőlem semmit se, max hogy rendesen megdöngessem, időnként meglehetősen jókat dumálunk, de mikor részletekbe megyek vele adott témában, akkor kiviláglik hogy ő is butuska.

3. 28 éves nő aki szép testű bár ki van tetoválva mind a két karja ami nekem nem igazán tetszik, de nincsen elhízva, dugni is nagyon jó vele, viszont meglehetősen letargikus természet, füvezik is, nem éppen anya alapanyag.


És az összes után miután együtt vagyok velük azt érzem, hogy megbántam az egészet, mi a fenének hívtam át? A legjobb lenne ha elmenne és csak az időmet vesztegetem.

De utána meg az történik pár nap múlva, hogy írok valamelyiküknek, majd átjön és ismét megbánom az egészet.

Normális barátnő alapanyag lányoknál meg ahogy észrevettem mióta betöltöttem a 40et nincsen esélyem. Persze nem zárom ki, hogy a nők is érzik, hajlok a könnyebb ellenállás felé, ami szerintem lustaság a részemről talán.


Van egyébként egy kislányom, ebből sosem volt gond, a felsorolt összes csaj rendkívül aranyos vele.


2021. jún. 27. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Kamu, épeszű ember nem visz be a gyerekei életébe mindenféle szeretőt, csak azt mutatja be neki akivel komoly a dolog.
2021. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha meg nem kamu, akkor meg csak fel akar vágni:D
2021. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. akkor mégis hogyan találkozzak és legyek együtt velük? nem logikus amit írsz.

2. nem értem mi lenne ebben felvágás? szerintem inkább ku rva szánalmas ez az egész.

hogy be vagyok kanosodva ami természetes, aztán megdugok valaki olyat, akit utána legszívesebben kitessékelnék a lakásból, mert terhes a jelenléte és sza rabbul érzem magam az egész után mint előtte.

2021. jún. 27. 23:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát most majdnem torkomon akadt a gabonapehely. :D

Komolyan ezt csinálod? Az nem fog zavarni téged, ha a lányod majd egyszerre több sráccal dugatja magát, akikkel nem akar semmi komolyat, nem is jó érzés neki, nem illenek hozzá, de normális kapcsolat helyett mégis beéri majd ennyivel? Úgy értem, te egész nyíltan ezt a mintát adod át neki. Hogy ma itt van ő, másnap ő, de egyik sem él majd veletek, nem lesz a barátnőd, ők nem fontosak, nem elegek, átmenetiek.

Mi van, ha neki ez lesz a természetes és a követendő?

2021. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan ember(ek) társaságában tölts az idődet, akivel jól érzed magad. Rossz társaságnál még az egyedüllét is jobb.
2021. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!