Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki álmodozik arról hogy este...

Ki álmodozik arról hogy este hazamegy,a párja már kimosott,megfőzött és neki már semmi dolga nincs?

Figyelt kérdés
Szoktam arról álmodozni hogy este hazaérek fáradtan,az ingeim illatosan kivasalva be vannak hajtogatva a szekrénybe,mindenhol tisztaság,a főtt étel a hűtőbe,nekem csak be kell rakni a mikróba és megenni,aztán zuhanyzás,fogmosás és befekszem a párom mellé az ágyba,tévézünk,beszélgetünk,szexelünk és alszunk.Ez lenne aztán az élet!

2021. júl. 9. 20:33
A kérdező szavazást indított:
Szoktam álmodozni arról hogy hazaérek és minden kész van
Nem szoktam álmodozni,tények vannak
Nem álmodozni,hanem tenni kell ha az ember akar valamit
18 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Ismerek ilyen férfit.

Mindent megcsinál otthon, nem is tudom honnan van energiája.

Felesége, egy elkényelmesedett felső középosztálybeli nő, már akkor is elfárad ha fészbúkozik kettő órát.

Párja vállalkozó, sokat dolgozik, asszonytól max a főzést várja el, de sokszor mondja, hogy még meleg kaját is alig csinál neki.

10 éve házasok.

2021. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Ha van rá pénzed, hogy megendejétek magatoknak, hogy csak te dolgozz, akkor ez nem csak álom lehet.

Ha nekem otthon kellene ülni egész nap simán menne ez.

2021. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Igen, ez lenne az élet, valóban. De a mai nők már nem ilyenek, (persze vannak kivételek, azoknak tisztelet jár természetesen), de kevés a rendes, tisztességes nő.
2021. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Neked nem feleség kell,hanem házvezetőnő ! Aki elvégzi az összes házimunkát,hogy neked a kisujjadat se kelljen mozdítani!

Én férfiként egyedül élek,és a munka mellett minden házimunkával boldogulok,megállom önállóan is a helyem.Ha esetleg összekötöm majd valakivel az életem,amit nagyon szeretnék,akkor azon lennék hogy egyforma teher legyen rajtam és a páromon is.Megosztani a teendőket,és akkor több idő és energia jut egymásra.

2021. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Alkalmazz egy házvezetőt és/vagy prostituáltat, mert értelmes nő nem fog a házicseléded lenni a semmiért.
2021. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Elég sivár, unalmas életnek tűnik.
2021. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
A háztartás közös. Ha mindketten pénzért dolgoztok, akkor a házimunka is mindkettőtöké. Addig meg ha nem így van, lehet nyafogni/tenni ellene.
2021. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Ez lenne az élet? Csak a faszinak. Te mit szólnál, ha csak annyiból állna az életed, hogy valakinek kényelmessé tedd az övét? Mert inkább a halál.
2021. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%

3-as válaszoló vagyok.

Látom, sokaknak nem tetszik a véleményem, pedig csak az igazat írtam le. A mai nők jóformán ülnek a seggükön, telefont nyomkodnak, áll a mocsok körülöttük meg stb... Ez így van, ha tetszik, ha nem, ez az igazság. Ja, igen és egy nő is ugyanúgy dolgozzon és végezze el a házimunkát is! Egy nő, legyen nő, ennyit erről. 😉

2021. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Rossz környéken laksz. Ne a munkanélküli cigánysorról keress nőt.
2021. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!