Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki álmodozik arról hogy este...

Ki álmodozik arról hogy este hazamegy,a párja már kimosott,megfőzött és neki már semmi dolga nincs?

Figyelt kérdés
Szoktam arról álmodozni hogy este hazaérek fáradtan,az ingeim illatosan kivasalva be vannak hajtogatva a szekrénybe,mindenhol tisztaság,a főtt étel a hűtőbe,nekem csak be kell rakni a mikróba és megenni,aztán zuhanyzás,fogmosás és befekszem a párom mellé az ágyba,tévézünk,beszélgetünk,szexelünk és alszunk.Ez lenne aztán az élet!

2021. júl. 9. 20:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Ferjem egy hazitunder, de a mosodas meg a kertesz en vagyok. Raadasul imad fozni, nagyon jol tud. A takaritas viszont diagnosztizaltan kenyszerbetegseg. Total lenyugtatja, de mondjuk ugyanazon vegigmegy otszor a porszivoval. Es ugy tunik, a rendetlensegem halas dolog, mert ertelmet ad a rendrakasi kenyszerenek. 12 eve mukodik.
2021. júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
13%

#11

A férjed egy büdös papucs.

2021. júl. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Metionin ***** válasza:
88%
Kérdező, erre van a házvezetőnő. Vagy keress olyan párt, aki szeretne háztartásbeli lenni, tartsd el és akkor megcsinálja neked ezeket.
2021. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
14%

#13

Miért tartaná el? Kérdező, keress roma nőt, az meg is csinálja neked munka mellett is ezeket a dolgokat akár 3-4 műszak mellett is, ezt komolyan mondom, azok rendesek.

2021. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%

#1 ilyet én is ismerek, nem is egyet. 😂 A feleségek még csak fel se sepernek, takarítónőjük van vagy a férj megcsinálja munka után. A főzést is, vagy rendelnek. Kímélni kell az asszonyt. Van amelyiknél szex sincs, panaszkodik. Tiszta haszon 🤔😂


Amúgy átlag esetben egy minimálbérért dolgozó pasi nem tudja a kis fizujából eltartani a nőt. Egy idő után ingyenélő parazitának, meg mi egyebeknek elhordaná, akkor is ha megcsinál otthon mindent.

Ha pedig mindkét fél dolgozik, elég irreális elvárás hogy a nő a s3ggét is kinyalja a pasinak. Ő is szeretne pihenni munka után.

2021. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát itt a nők és a férfiak is kicsit a saját pártjukon vannak. Ez emberfüggő. Szerintem is úgy volna az ideális, ha a terhek egyenlő mértékben megosztódnának. De amúgy mi az egyenlő? Nem mindenkinek ugyanazok a nehézségi értékek, mármint ha házimunkáról beszélünk. Van akinek kb semmi a mosogatás, főzés. Másnak ez már nehezebbek, vagy éppen nem preferált tevékenységek. Én is elviselném, ha nem nagyon kéne csinálnom semmit. Igazságtalan volna, de jól esne.
2021. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na nálunk ez most pont így van. Aminek egyetlen oka, hogy itthon vagyok a kislányunkkal és ráérek megcsinálni. 😊 Persze ettől még sokszor besegít a férjem, mindig ilyen volt. Ha majd visszamegyek dolgozni biztosan változik majd a helyzet. Akkor már nem az lesz a fő munkám, hogy a háztartást vezessem. Most viszont az. Szerintem persze.
2021. nov. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Kecsege7 válasza:
Nálunk így van. Ő viszi a háztartás javát. Én az udvart, autókat. Egyenlő teher?! Ő napi 8at dolgozik, 8-16:30ig, én meg 3-17ig. Az én fizetésemből megy a ház körüli minden, az autók költségei, a nyaralás,a síelés. Én vágok fát, nyírom a füvet, ápolom a veteményest. Reggelit többnyire én csinálok. Néhány ételt is. Szóval azért nekem sincs minden nap herevakarás. Egy panelben biztos más. Ő szereti ezt a felállást.
2023. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!