Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Dolgok amiket szerettem volna...

Dolgok amiket szerettem volna leírni valakinek 23/L. (?)

Figyelt kérdés

Világ életemben szeretetre vágytam, törődésre. Emlékszem kiskoromban is mindig mindenkire mosolyogtam. Most a szöges ellentét. Elképesztően arrogáns vagyok. Habár én úgy gondolom ez csak egy páncél. Óvodás koromtól kezdve egészen általános iskola 8-ik osztályig, lelki bullying áldozata voltam. Elnézést az angol szó használatáért de ez fejezi ki a legjobban ezt az összetett szót. Hatalmas nagy sebet ejtett bennem, a mai napig nagyon meghatározza a személyiségemet. Nagyon nehezen engedek magamhoz valakit közel pontosan ezért, mert nem akarom, hogy újra valaki is bántson ilyen formában. Viszont ha valakit beengedek a kis körömbe, akkor onnan nagyon nehezen tudom kitenni. Elképesztően vágyom a szeretetre. Képes vagyok az életemben olyan embert tartani akivel tudom hogy nem fog hosszú távon működni a dolog csak azért, mert szeretve akarom érezni magam, illetve képes vagyok olyan dolgok felett szemet hunyni amin egyáltalán nem kellene vagy egyszerűen csak azt mondani magamnak hogy biztos más dolga volt azért nem keresett. Gondolok itt parkapcsolatra. Naiv is vagyok és sajnos nehéz bevallani de engem csak az érdekel hogy szeretve legyek. Volt egy olyan kapcsolatnak nem nevezhető valamim, hogy már az utolsó napjainkban (korábban elmentünk ide-oda randizni, meg is történt) átmentem a fiúhoz nem feküdtünk le, nem volt az ég világon semmi még csak beszélgetni sem beszéltünk mégis úgy csináltam mintha ez tökre természetes lenne elég volt az az egy arcra puszi amit kaptam tőle mikor vonatra szálltam ekkor voltam 19. Mondjuk azt hozzá kell tennem hogy az évek múltával egyre jobban szeretem magam és becsülöm magam többre. Fontos akarok lenni valakinek.Valószínűleg kívülről ez nem látszik hogy ilyen gyenge vagyok viszont vannak napok mint pl most is mikor belefáradok erősnek mutatni magam.

Visszatérve a párkapcsolatra. Igen biztos én is nagyon válogatós vagyok viszont nem értem hogy miért nem tudok találni sehol egy olyan embert aki hasonló gondolkozású és beállítottságú mint én. Amit szinten furcsának találok magamban, az az. Hogy ha elkezdek érdeklődni valaki iránt és túl vagyunk egy-két randevún akkor már azon gondolkozom hogy a gyerekeink hogyan néznének ki. Persze ezt sosem mondom a másik félnek és nem is éreztetem vele, hogy én ilyen komolyban gondolkozom. Gondolkozom azon, hogy keressek egy szakembert mert úgy gondolom hogy szinte az összes problémám a kezeletlen sérelmeimen alapszik. Addig meg szeretnék tanácsot kérni esetleg véleményt, hogy ti hogyan látjátok. Köszönöm.



2021. júl. 24. 11:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamrol olvastam volna. Es jaa enis iskolai bantalmazas miatt letten ilyen, csak engem kozepiskolaban. Megoldast nem tudok ra, de nem vagy egyedul. 24/F
2021. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Biztos más a hibás. A világ megváltozik, ha nem a környezetünkben keressük a baj forrását. Dehát ez nem való mindenkinek.
2021. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%

Olyan férfit akarsz találni aki ugyanolyan önző mint te? Akinek csak az a fontos hogy saját maga szeretve legyen stb?

Ilyet rohadtul nem nehéz találni... 🤨

Szerintem egyszerű emberi kapcsolatokra sem állsz készen, először inkább magadat tedd rendbe ha más nem egy pszichológus segítségével

2021. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hasonlo vagyok. Szeretetre vágyok, de tudok is adni. Sajnos én is nagyon könnyen kotodni kezdek a másik felhez és nehezen teszem túl magam rajta ha vége van vagy szimplán elutasit. Szerintem erre nincs orvosság, ilyenek vagyunk. Megvan az előnye is és a hátránya is.


28f

2021. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
5os válaszolok vagyok, egyébként én pont mostanában ismerkedtem meg egy olyen lánnyal akivel szinte mindenben egyezunk. Munkatarsak voltunk, sokat beszélgettünk, nagyon sokszor tudtomra adta mennyire szimpatizal velem, látszott is rajta. Sajnos jovoheten elmegy Budapestre dolgozni...
2021. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mármint 4es válaszoló:)
2021. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

3-asnak. Nem tartom magam önzőnek. Nagyon nehezen nyílok meg, mert mint említettem nem szeretnék csalódni és bántva lenni. Falakat állítok fel amit nem mindenki tud vagy akar ledönteni. Viszont ha egyszer valaki bekerül abba a bizonyos körbe akkor én úgy viselkedem vele ahogy én is szeretném ahogy velem viselkedne. Nem értem miből szűrted le azt hogy önző vagyok.


És én inkább úgy fogalmaznék, hogy az aki megakar ismerni az megfog. Én nyitott vagyok az olyan emberekre akik felkeltik az érdeklődésem. Lehet egoizmusnak tűnik, pedig pusztán csak nem szeretem húzni az én és a másik idejét sem feleslegesen.

2021. júl. 24. 12:47
 8/18 A kérdező kommentje:

4-nek

Igen próbálom én is így felfogni hogy vannak ilyen ritka emberek amilyenek mi vagyunk. Akiket nem torzított el ez a világ annyira. Csak pontosan ezért mert mi ilyenek vagyunk, szükségünk van egy társra. Egy életreszólóra. Legalábbis is nekem szükségem van rá. Remélem azért nem marad ennyiben a dolog azzal a hölgyeménnyel. Elképesztően ritkák a tisztaszívű igaz emberek.

2021. júl. 24. 12:51
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mi lesz. Miután mondta, hogy elmegy másik helyre utána kicsit megváltozott a kommunikáció kettőnk között. Amikor olyan dolgot írok, amely kettőnkkel kapcsolatos, azokra már nem is reagál, előtte meg szinte mindennapos volt a dicséret és hasonló dolgok tőle. Nyilván ezeket viszonoztam. Sajnos kb 3 hete csak online tudtunk beszélni, illetve pár naponta 1-2 percre személyesen. Nem is ugyanaz az anyanyelvunk és nagyon hülye beosztásban dolgozunk/dolgoztunk. Szerintem tudja ő is ebből nem lehetne semmi komoly...
2021. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de ne aggódj biztos lesz hasonló még. Minden okkal történik. :)
2021. júl. 24. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!