Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet hogy azért nem akar egy...

Lehet hogy azért nem akar egy nő egy férfitól barátságnál többet mert az keveset keres?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnek sok fiatal csaj ismerőse volt.Sokkal tartotta Facebookon is a kapcsolatot,személyesen is,telefonon is sokat beszélt a csajokkal,viszont egyik sem jött össze vele,egyikkel sem tudott lefeküdni,barát zónában maradt mindegyikkel, legfeljebb puszit kapott tőlük köszönéskor de azt se mindig.De végül lett párja,egy idősebb elvált molett nővel jött össze.Pedig sok fiatal csajt ismert,azokkal sajnos nem sikerült.Egy gyárban dolgozott havi 120 ezerért,kocsija saját lakása nem volt,ezt a lányok tudták is róla,hiszen jóba voltak vele.Lehet ez az oka hogy egyikkel se sikerült összejönnie a fiatal szép csajok közül?Hogy se pénz,se lakás,se autó nem volt?Ha valakinek nincs pénze,hiába jó fej?

2021. júl. 26. 14:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ismerősöm normálisan bánik a nővel,jól megvannak.Én biztos voltam benne hogy az egyik csinos csajt megcsípi.Nem így lett.Szinte hihetetlen, felfoghatatlan.
2021. júl. 26. 14:44
 12/13 anonim ***** válasza:
96%

Sokat számít az anyagi biztonság, de azért ne legyünk álszentek... Ha szexre se tudott felszedni egy csinosabb nőt, de még csak 1 csókot sem tudott egyiknél sem elérni, biztos vagyok benne hogy ott nem feltétlenül van az anyagiakkal a baj. Lehet külsőre sem jött be eléggé a csajoknak, vagy a természetével vannak problémák. Nem elég férfias, túl tutyi mutyi stb

Az én ismeretségi körömben ha valaki akkora ász, akár munkanélküli is lehet, de simán felszed valakit ha más nem szexre vagy akár kapcsolatra is. És ezt nőként mondom!

2021. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

Most leírom az őszinte véleményem, akkor is ha le leszek pontozva.

1. Nem sikerült összejönni szép fiatal csajokkal... tehát ő sem az emberi értékeket keresi a másikban. Ha ő a másik embert egy darab jól formált húsnak nézi, miért lepődik meg ha őt ATM-nek nézik? Ha nem adom meg az alap tiszteletet, miért várom el? Ha én egy státuszszimbólumnak nézem a nőt és azalapján kategorizálom hogy milyen melle, segge van és hány éves, én miért várom el hogy a cuki aranyos személyiségemért szeressenek?

2.Azt hogy ki mennyit keres és ki milyen ember olyan élesen kettéválasztják, mintha a kettőnek ég világon semmi köze nem lenne egymáshoz. Jó, vannak kivételek. Vannak ápolók, óvónők, mentősök, tanárok, (stb) akik azért nem keresnek semmit, mert hivatásból egy olyan dolgot végeznek, amit nem becsül az állam. Én ezt értem.

De az az ember, aki 120 nettóért egy gyárban csövel, az milyen ember? Mit tanult? Miért nem tanult? Miért elégszik meg ennyivel? Ambíció? Motiváció??? Önfejlesztés? Valami életcél? Persze, ha csak egy átmeneti állapot akkor oké.

Az ilyeneket a nők általában nem a pénzösszegért utasítják el, hanem mert aki 120 nettóért egy gyárban robotol tartósan, azt az emberi tulajdonságai miatt nem tartjuk alkalmasnak párkapcsolatra.

2021. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!